Automobilový průmysl
 

LEDriving XENARC: Golf VI generace

Tři typy pro zvýraznění vašeho životního stylu

LEDriving XENARC

GTi Edition

LEDriving XENARC

Black Edition

LEDriving XENARC

Chrome Edition

Světlomety LEDriving XENARC dodávají vozům Golf VI nezaměnitelný vzhled a umožňují vylepšit stávající halogenové světlomety na xenonové se světly pro denní svícení s LED a směrovými světly s LED. Kombinace těchto dvou prémiových technologií osvětlení přináší inovativní výrobky s výborným designem ve třech variantách.

Ať už je to edice Black, Chrome, nebo GTi: Světlomety LEDriving XENARC poskytují výrazně vyšší úroveň osvětlení, větší dosvit a bělejší světlo v porovnání se standardními halogenovými světlomety.

Díky těmto výkoným xenonovým retrofitům světlometů jsou řidiči schopni identifikovat značky a možná nebezpečí na cestě mnohem dříve než se stávajícími světly. OSRAM je jedním z prvních výrobců, kteří nabízejí možnost tohoto plně legálního přechodu z halogenových světlometů na xenonové světlomety, obrysová světla s LED a blikající světla s LED. Například u blikajících světel s LED lze zvolit režim statického světla nebo blikajícího světla. Jako jeden z prvních výrobců nabízí společnost OSRAM také možnost legálních retrofitů – bez nákladných úprav, jako je řízení osvětlení a systém čištění světlometů na přední straně vozu.

A ještě jedna rozhodující výhoda: Není potřeba mít žádný zvláštní posudek pro instalaci světlometů LEDriving XENARC.

Světlomety LEDriving

Jasnější, delší, bělejší

Legální vylepšení halogenových světlometů na xenonové pomocí světel pro denní svícení s LED

Bezpixelová optika díky nejmodernější technologii světlovodů s jednoduchou instalací.

Tato prémiová technologie osvětlení poskytuje výrazně vyšší úroveň osvětlení, větší dosvit a bělejší světlo v porovnání se standardními halogenovými světlomety. Nepotřebujete žádnou další registraci (certifikováno dle EHK).

Kontaktujte nás a zjistěte datum dodání

Služby

Horká linka LED automotive (EN/DE)
Po–Pá od 9 h do 18 h
(CET)