Automobilový průmysl
 
Delší životnost u ULTRA LIFE a XENARC ULTRA LIFE

Delší životnost u ULTRA LIFE a XENARC ULTRA LIFE

Řiďte více, starejte se méně.

Autožárovky OSRAM comfort jsou ideální pro řidiče, kteří řídí s rozsvícenými světly přes den a kteří cestují často v noci.

Žárovky a výbojky ULTRA LIFE nabízejí nejdelší životnost - až trojnásobně delší než standardní halogenové žárovky nebo více než čtyřnásobnou oproti standardním výbojkám.

Zkušení řidiči vědí: čím více kilometrů najezdí, tím častěji musí měnit žárovky. A ne ke všem světlometům je snadný přístup, když je potřeba vyměnit žárovku.

Vyberte si odolné automobilové žárovky ULTRA LIFE a nebo výbojky XENARC ULTRA LIFE a ušetřte si námahu a náklady spojené s častou výměnou.

Ke stažení: Brožura s výrobky ULTRA LIFE a XENARC ULTRA LIFE Ke stažení: Osvětlení vozu – Katalog 2018/19 (PDF)

Auto s žárovkami ULTRA LIFE

ULTRA LIFE

Halogenové žárovky světlometů s dlouhou životností

Autožárovky OSRAM ULTRA LIFE jsou skvělou volbou, když je pro vás důležitá životnost. Ve srovnání se standardními halogenovými žárovkami mají úžasnou až trojnásobnou životnost oproti běžným žárovkám. Navíc žárovky ULTRA LIFE mají moderní design se stříbrným vrchlíkem, hodí se do čirých světlometů. Jsou ideální pro řidiče s velkým počtem najetých kilometrů.

Katalog výrobků: ULTRA LIFE
Auto s žárovkami XENARC ULTRA LIFE

XENARC ULTRA LIFE

Xenonové výbojky s extra dlouhou životností

Xenonové výbojky XENARC ULTRA LIFE jsou ideální z pohledu životnosti. Přicházejí s až čtyřnásobnou životností oproti standardním HID výbojkám a 10letou zárukou OSRAM při registraci online. To umožňuje delší výměnné cykly pro váš větší komfort!

Katalog výrobků: XENARC ULTRA LIFE

Delší životnost pro řadu aplikací

Signální žárovky ULTRA LIFE

Signální žárovky ULTRA LIFE jsou vhodné pro řadu aplikací – boční, obrysová, parkovací světla a další. Výhodou těchto signálních žárovek je dlouhá životnost.To znamená méně časté výměny žárovek, úsporu peněz i času – správná volba pro řidiče na dlouhých tratích.

Katalog výrobků: Signální žárovky ULTRA LIFE
Různé vozy s různými žárovkami světlometů

Co se vám hodí?

Mnohem více světla, stylový vzhled nebo méně výměn žárovek

Autožárovky od společnosti OSRAM umí splnit všechny požadavky. Co chcete od autožárovky? Nalezněte tu správnou pro sebe a svůj vůz.

Zjistěte zde

E-mailová služba pro zákazníky

V případě reklamací nebo dotazů týkajících se našich výrobků nás prosím kontaktujte!