Klikněte, nalezněte a žasněte

Interaktivní automotive nástroje

Kdo by nevyužíval užitečné online nástroje? Ať už používáte stolní počítač, nebo mobilní zařízení, interaktivní nástroje od společnosti OSRAM jsou cestou vpřed. S naším vyhledávačem žárovek pro vozidla nejenže najdete vhodné žárovky pro svůj vůz nebo motocykl, ale získáte také doporučení na nejmodernější typy světlených zdrojů.

Na našem blogu se dozvíte vše, co potřebujete vědět o osvětlení automobilů. Pomocí aplikace OSRAM Trust si můžete ověřit, zda jste si skutečně koupili originální žárovky OSRAM.

A pomocí kalkulačky TRUCKSTAR PRO zjistíte, jak můžete ušetřit - zejména pokud jste správcem vozového parku!

Ponořte se do světa interaktivních automotive nástrojů

Vyhledávač autožárovek pro evropské vozy – hledejte a rychle nalezněte

Chcete nahradit žárovky na vašem voze a nevíte, který model je ten správný? S tím vám pomůže vyhledávač autožárovek. Ať už řídíte osobní nebo nákladní vozidlo, případně motocykl, tento nástroj vám najde správný zdroj světla pro světlomety, dálková světla, mlhová světla, signální světla a mnoho dalších.

Nástroj: Vyhledávač autožárovek

Důvěřujte společnosti OSRAM: Zkontrolujte si nyní své xenonové výbojky

OSRAM pečlivě sleduje všechny kvalitativní a výkonnostní parametry svých výrobků, protože pouze originální výrobek OSRAM funguje jako OSRAM originál. Vy byste také nepřijali kompromis, že? Zkontrolujte si své výbojky ve dvou rychlých krocích. Nevěřte svým očím. Věřte společnosti OSRAM.

Nástroj kontroly: Je vaše xenonová výbojka originálním výrobkem OSRAM?

Carlightblog – odpovědi na všechny vaše otázky

Jaký je rozdíl mezi halogenovým světlem, xenonovým světlem a světlem s LED? Jak instaluji světla pro denní svícení (DRL) do svého vozu? Jak nastavím své světlomety? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky lze nalézt na carlightblogu.

Sociální sítě: OSRAM Carlight Blog

Kalkulačka Truckstar Pro – šetří vám peníze

Úspora nákladů – to je to, co nás všechny zajímá. Kalkulačka TRUCKSTAR PRO dává každému správci autoparku jasný směr, jak ušetřit náklady pomocí snížení nákladů za použití konkrétních žárovek. Výsledky mluví samy za sebe. Přesvědčte se sami.

Nástroj: Kalkulačka TRUCKSTAR PRO

Mobilní aplikace: LEDambient CONNECT

Aplikace LEDambient CONNECT umožňuje ovládat osvětlení vozu řady OSRAM LEDambient CONNECT. Komunikace probíhá jednoduše pomocí Bluetooth ovladače LED

Zde získejte aplikaci LEDambient CONNECT