Halogenové žárovky pro nákladní vozy

Halogenové žárovky pro nákladní vozy

Extreme durability, extreme high-performance

Osvětlení nákladních automobilů musí odolat mimořádně velkým zatížením, musí být vysoce spolehlivé a musí poskytnout dokonalé osvětlení až do konce každé cesty. Denní pracovní použití často dostává svatelné zdroje nákladních automobilů a firemních vozidel na jejich meze. Vysoce výkonná řešení s mimořádně dlouhou životností zajišťují, že je povrch vozovky dokonale osvětlen. Zlepšují tak zážitek z jízdy a taktéž bezpečnost – redukují poruchy a tím náklady na flotily vozidel.

Společnost OSRAM nabízí široký sortiment vysoce výkonných světelných zdrojů pro řidiče nákladních automobilů a manažery vozových parků. Tímto způsobem nejen všechna řešení osvětlení splňují požadavky výrobců užitkových vozidel na vysokou kvalitu a nabízejí OEM kvalitu, ale také překračují evropské normy.

Ke stažení: Osvětlení vozu – Katalog 2016/17 (PDF)

Note: Over time lamps project less light, and that reduces the driver's nighttime visibility. To get the full benefit of your headlights, change lamps in pairs before they burn out. Avoid unbalanced or unpredictable headlight beams!

Halogenové žárovky pro světlomety nákladních vozidel

Nákladní vozidlo se žárovkami TRUCKSTAR PRO

Působivý jas a delší životnost

TRUCKSTAR PRO

Vysoký výkon halogenových žárovek pro nákladní vozy s až o 100 % větším množstvím světla a více než dvojnásobnou životností ve srovnání se standardními žárovkami. Žárovky TRUCKSTAR PRO jsou vhodné pro použití při velkém zatížení díky velmi vysoké odolnosti vůči otřesům.

Katalog výrobků: TRUCKSTAR PRO
Nákladní vozidlo s žárovkami ORIGINAL jede po prašné ulici

Originální náhradní díly

ORIGINAL LINE

Spolehněte se na žárovky pro nákladní vozy s kvalitou prvovýroby. Tyto originální náhradní díly přicházejí s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.

Katalog výrobků: ORIGINAL LINE

Signální světla

Pro nákladní a firemní vozidla

Společnost OSRAM nabízí široký sortiment přídavného osvětlení pro firemní vozidla. Světelné zdroje splňují vysoké požadavky společnosti OSRAM na kvalitu a dokonalým způsobem završují vybavení pro osvětlení nákladního automobilu.

Přehled všech žárovek pro užitkové vozy:

Mnohem více možností osvětlení nákladních vozů

Mlhová světla, osvětlení interiéru a šikovné krabičky s náhradními žárovkami