Automobilový průmysl
 
Osvětlení nákladních vozidel

Osvětlení nákladních vozidel

Robustní a spolehlivé žárovky a výbojky pro nákladní vozidla pro profesionální použití

Osvětlení nákladních automobilů musí odolat mimořádně velkým zatížením, musí být vysoce spolehlivé a musí poskytnout dokonalé osvětlení až do konce každé cesty. Denní pracovní použití často dostává svatelné zdroje nákladních automobilů a firemních vozidel na jejich meze. Vysoce výkonná řešení s mimořádně dlouhou životností zajišťují, že je povrch vozovky dokonale osvětlen. Zlepšují tak zážitek z jízdy a taktéž bezpečnost – redukují poruchy a tím náklady na flotily vozidel.

Společnost OSRAM nabízí široký sortiment vysoce výkonných světelných zdrojů pro řidiče nákladních automobilů a manažery vozových parků. Tímto způsobem nejen všechna řešení osvětlení splňují požadavky výrobců užitkových vozidel na vysokou kvalitu a nabízejí OEM kvalitu, ale také překračují evropské normy.

Ke stažení: Osvětlení vozu – Katalog 2016/17 (PDF)

Halogenové žárovky pro světlomety nákladních vozidel

Nákladní vozidlo se žárovkami TRUCKSTAR PRO

Působivý jas a delší životnost

TRUCKSTAR PRO

Vysoký výkon halogenových žárovek pro nákladní vozy s až o 100 % větším množstvím světla a více než dvojnásobnou životností ve srovnání se standardními žárovkami. Žárovky TRUCKSTAR PRO jsou vhodné pro použití při velkém zatížení díky velmi vysoké odolnosti vůči otřesům.

Katalog výrobků: TRUCKSTAR PRO
Nákladní vozidlo s žárovkami ORIGINAL jede po prašné ulici

Originální náhradní díly

ORIGINAL LINE

Spolehněte se na žárovky pro nákladní vozy s kvalitou prvovýroby. Tyto originální náhradní díly přicházejí s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.

Katalog výrobků: ORIGINAL LINE

Xenonové výbojky pro světlomety nákladních vozidel

Nákladní vozidlo osvětlené světlomety a výbojkami XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

Jasnější xenonová světla

XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

Výrazně více světelného výkonu s výbojkami XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED. Tyto xenonové výbojky světlometů nabízejí až o 70 % více světla a až o 20 metrů delší světelný kužel ve srovnání se standardními xenonovými výbojkami.

Katalog výrobků: XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED
Nákladní vůz jeden na ulici s osvětlením Xenarc Cool Blue Intense

Stylové xenonové výbojky pro nákladní automobily

XENARC COOL BLUE INTENSE

Přidejte trochu extra modrého xenonového světla pro více stylu s barevnou teplotou až 5 500 kelvinů. Výbojky XENARC COOL BLUE INTENSE navíc nabízí až o 20 % více světla ve srovnání se standardními xenonovými výbojkami.

Katalog výrobků: XENARC COOL BLUE INTENSE
Nákladní vůz s výbojkami HID Ultra Life

Xenonové výbojky s dlouhou životností

XENARC ULTRA LIFE

Xenonové výbojky XENARC ULTRA LIFE jsou ideální z pohledu životnosti. Nabízí až čtyřnásobnou životnost v porovnání se standardními HID výbojkami. To umožňuje delší výměnné cykly pro váš větší komfort!

Katalog výrobků: XENARC ULTRA LIFE
Nákladní vůz s ORIGINÁLNÍ náhradní xenonovou výbojkou na silnici

Originální náhradní díly

XENARC ORIGINAL

Originální náhradní xenonové výbojky s kvalitou prvovýroby. Výbojky XENARC ORIGINAL jsou dostupné i v bezrtuťové verzi – jak samotná výbojka, tak ostatní části.

Katalog výrobků: XENARC ORIGINAL

Signální světla

Pro nákladní a firemní vozidla

Společnost OSRAM nabízí široký sortiment přídavného osvětlení pro firemní vozidla. Světelné zdroje splňují vysoké požadavky společnosti OSRAM na kvalitu a dokonalým způsobem završují vybavení pro osvětlení nákladního automobilu.

Přehled všech žárovek pro užitkové vozy:

Mnohem více možností osvětlení nákladních vozů

Mlhová světla, osvětlení interiéru a šikovné krabičky s náhradními žárovkami