Záruka na automobilové zdroje světla, moduly světlometů a příslušenství

Výrobky OSRAM jsou inovativní a vysoce kvalitní, jsou pečivě testovány a přísně sledovány systémem zajištění kvality.

Pokud si nejste stále jisti kvalitou výrobků, můžete zde nalézt informace o zárukách OSRAM.

Záruka na světlomety

Díky OSRAM LEDriving XENARC lze snadno vyměnit halogenové světlomety za světlomety OSRAM vybavené LED pro denní svícení, xenonovými výbojkami a signálními světly. Dejte svému vozu Golf VI nový, stylový vzhled a bělejší osvětlení ve srovnání s halogenovými výbojkami – schváleno dle ECE. Více informací o záruce získáte zde.

Záruka na moduly s LED

Ať již mlhová světla, nebo světla pro denní svícení – OSRAM nabízí mnoho modulů s LED vyhovujících vašemu vkusu a cenovému rozpětí. Tato mlhová světla i světla pro denní svícení s LED jsou schválena pro externí osvětlení, mají dlouhou životnost a jsou odolné proti vibracím. Jsou rovněž velmi účinné a dosahují vysokého jasu při nízké spotřebě energie. Takto funguje záruka na moduly s LED.

Záruka na svítilny LED

Při jízdě ve vašem osobním nebo nákladním automobilu anebo při opravách přijde vhod řada svítilen s LED od OSRAM pro mobilní, energeticky účinné a stylové osvětlení.

Záruka zdrojů světla LED retrofit

Společnost OSRAM nabízí moderní LED retrofity pro osvětlení interiérů vozidel. Nabízí zcela nové světelné efekty s až o 80 % nižší spotřebou energie a až pětiletou záruku.

Unikátní záruka na žárovky a výbojky ULTRA LIFE

Řada produktů ULTRA LIFE přichází se solidními nadstandardními zárukami. Halogenové žárovky ULTRA LIFE přesvědčí tříletou zárukou a po registraci online dokonce čtyřletou zárukou. Výbojky XANARC ULTRA LIFE dodáváme s unikátní 10letou zárukou pro koncové zákazníky při online registraci.

Záruka na výbojky světlometů XENARC ORIGINAL

Xenonové výbojky poskytují jasnější světlo, širší viditelnost a šetří řidiči peníze i čas při údržbě a výměně. Pro koncové zákazníky poskytuje OSRAM čtyřletou záruku na výbojky XENARC ORIGINAL. Výrobky OEM jsou vyloučeny ze systému záruk.