Záruka na automobilové zdroje světla, moduly světlometů a příslušenství

Výrobky OSRAM jsou inovativní a vysoce kvalitní, jsou pečivě testovány a přísně sledovány systémem zajištění kvality.

Pokud si nejste stále jisti kvalitou výrobků, můžete zde nalézt informace o zárukách OSRAM.

Záruka na NIGHT BREAKER LED žárovky

OSRAM NIGHT BREAKER LED žárovky jsou schválené v několika zemích. Více informací o záruce získáte zde.

Záruka na NIGHT BREAKER LED žárovky

Záruka na TRUCKSTAR LED žárovky

TRUCKSTAR LED žárovky jsou schválené v několika zemích. Více informací o záruce získáte zde.

Záruka na TRUCKSTAR LED žárovky

Záruční proces pro LED světlomety

Díky OSRAM LEDriving lze snadno vyměnit halogenové světlomety za světlomety vybavené LED žárovkami pro denní svícení, xenonovými výbojkami OSRAM a signálními žárovkami. Dodejte svému vozu nový, stylový vzhled a bělejší osvětlení ve srovnání s halogenovými žárovkami – kompletně schváleno ECE. Více informací o záruce získáte zde.

Záruka na LED světlomety

Záruka na denní, mlhová, pracovní a přídavná dálková LED světla

Ať již mlhová světla, světla pro denní svícení nebo pracovní a přídavná dálková LED světla – OSRAM nabízí mnoho modulů s LED vyhovujících vašemu vkusu a cenovému rozpětí. Tato mlhová světla i světla pro denní svícení s LED jsou schválena pro externí osvětlení, mají dlouhou životnost a jsou odolné proti vibracím. Jsou rovněž velmi účinné a dosahují vysokého jasu při nízké spotřebě energie. Takto funguje záruka na moduly s LED.

Záruka na denní, mlhová, pracovní a přídavná dálková LED světla

Záruka na svítilny LED a příslušenství

Při jízdě v autě nebo náklaďáku nebo při projížďce na kole nabízí řada svítilen OSRAM mobilní, energeticky úsporné a stylové osvětlení pro vaši jízdu. Více informací o záručních podmínkách naleznete zde.

Záruka na svítilny LED a příslušenství

Záruka zdrojů světla LED retrofit

Společnost OSRAM nabízí moderní LED retrofity pro osvětlení interiérů vozidel. Nabízí zcela nové světelné efekty s až o 80 % nižší spotřebou energie a až pětiletou záruku.


Záruka zdrojů světla LED retrofit

Záruka na výbojky XENARC NIGHT BREAKER LASER (NEXT GEN)

Xenonové výbojky poskytují jasnější světlo, lepší viditelnost a šetří čas i peníze řidiče při výměně a údržbě. Pro koncové zákazníky nabízí společnost OSRAM na výbojky XENARC NIGHT BREAKER LASER (NEXT GEN) čtyřletou záruku.

Záruka na výbojky XENARC NIGHT BREAKER LASER (NEXT GEN)

Unikátní záruka na žárovky a výbojky ULTRA LIFE

Řada produktů ULTRA LIFE přichází se solidními nadstandardními zárukami. Halogenové žárovky ULTRA LIFE přesvědčí čtyřletou zárukou. Výbojky XENARC ULTRA LIFE dodáváme s unikátní 10letou zárukou pro koncové zákazníky.

Záruka na žárovky a výbojky ULTRA LIFE & XENARC ULTRA LIFE

Záruka na výbojky XENARC

Xenonové výbojky poskytují jasnější světlo, lepší viditelnost a šetří řidiči peníze i čas při údržbě a výměně. Pro koncové zákazníky poskytuje OSRAM čtyřletou záruku na výbojky XENARC.

Záruka na výbojky XENARC

Záruka na auto-moto vybavení a doplňky

Ať už jste doma nebo na cestách: OSRAM nabízí univerzální produkty, které vám usnadní péči, údržbu a vybavení vašeho vozu. Tyto výrobky jsou snadno ovladatelné, snadno použitelné a jsou ideálním společníkem na cestách i v dílnách a garážích. Zjistěte, jak funguje záruční proces.

Záruka na auto-moto vybavení a doplňky