Automobilový průmysl
 

Servisní svítilny LEDinspect

Perfektní společníci pro kutily

LEDinspect: Servisní svítilny s LED pro osobní použití

Nabíjecími nebo běžnými bateriemi napájená servisní svítilna s LED je ideální pro použití doma. Vybaveny odolnými, vysoce výkonnými LED poskytují svítidla optimální osvětlení i těch nejstísněnějších prostor. Další výhody servisních svítilen OSRAM je jejich robustní design, perfektní uchopitelnost a povrch odolný vůči nečistotám.

Obzvláště praktické

Všechny servisní svítilny LEDinspect OSRAM jsou bezdrátové, a tak se s nimi snadno pracuje. Většinu svítilen lze jednoduše umístit na vhodné místo díky kombinaci háku a magnetu. Ani práce, které trvají déle, nepředstavují problém díky nabíjecí baterii s dlouhou výdrží. Tyto svítilny jsou proto ideálním nástrojem pro údržbu a opravy vašeho vozidla.

Ke stažení: Brožura LEDinspect (pdf)

LEDinspect HEADLAMP 300

LEDinspect HEADLAMP 300
LEDinspect PROFESSIONAL 150

LEDinspect PROFESSIONAL 150

Už nikdy neztratíte svou pracovní svítilnu. Dedikovaná barevná základní stanice udržuje PROFESSIONAL 150 připravenou k použití ve vaší garáži. Umožňuje dvě nastavení světla – hlavní světlo s až 150 lumeny a světlo svítilny s až 70 lumeny, je snadno uchopitelná a nabízí povrch odolný vůči nečistotám.

Výrobky a další informace brzy přidáme.

LEDinspect SLIMLINE 250

SLIMLINE 250 je ideálním pracovním světlem pro osvětlení těžko dostupných míst, vhodným pro všechny typy prací v garáži a kolem vašeho vozu. Umožňuje dvě nastavení světla – hlavní světlo s až 250 lumeny a světlo svítilny s až 30 lumeny, je snadno uchopitelná a nabízí povrch odolný vůči nečistotám.

Výrobky a další informace brzy přidáme.

LEDinspect SLIMLINE 250
LEDinspect POCKET 160

LEDinspect POCKET 160

Nezáleží na tom, kde a co děláte, LEDinspect POCKET 160 udělá svou práci, abyste vy mohli dělat tu svou. Uživatelsky příjemné světlo má dvě nastavení – hlavní světlo s až 160 lumeny a světlo svítilny s až 750 lumeny – a má v sobě zabudovaný 180° stojanový mechanismus a otočný hák.

Výrobky a další informace brzy přidáme.

LEDinspect FLASHLIGHT 15

Dobře padnoucí, kompaktní a výkoná svítilna poskytuje světlo, když ho nejvíce potřebujete. Nabíjejte LEDinspect FLASHLIGHT 15 pomocí 12V zásuvky zapalovače ve vašem voze.

Výrobky a další informace brzy přidáme.

LEDinspect FLASHLIGHT 15

LEDinspect PENLIGHT 80

Praktická LEDinspect PENLIGHT 80 pomáhá při práci na vašem autě. Vybavena osmi vysoce účinnými a odolnými LED je šikovná servisní svítilna ideální pomocnicí.

OSRAM product catalog: LEDinspect PENLIGHT 80

LEDinspect MINI 125 je nejkompaktnější svítilna z řady servisních svítilen s LED od společnosti OSRAM. Svítilnu lze umístit kamkoli a vyzařuje intenzivní LED světlo přesně tam, kde ho nejvíc potřebujete. LEDinspect MINI 125 umožňuje pohodlnou a přesnou práci.

OSRAM product catalog: LEDinspect MINI 125
LEDinspect MINI 125
LEDinspect MINI 125

LEDinspect FOLDABLE 80

LEDinspect FOLDABLE 80 – kompaktní servisní svítilna s LED společnosti OSRAM je obzvláště impozantní díky svému zalamovacímu designu. Příjemné a robustní materiály zajišťují, že je svítilna ideálním nástrojem pro všechny práce kolem vašeho vozu a domácnosti.

OSRAM product catalog: LEDinspect FOLDABLE 80
LEDinspect FOLDABLE 80
LEDinspect FOLDABLE 80

Služby

Horká linka LED automotive (EN/DE)
o–Pá od 9 h do 18 h (CET)