Program důvěry OSRAM

Program důvěry OSRAM: Padělek se nedá poznat na první pohled. Ověřte si pravost výrobků OSRAM

Vážený zákazníku,

naším cílem ve společnosti OSRAM je dodávat vám vždy výrobky nejvyšší kvality. Po celou dobu výrobního a dodavatelského procesu proto s maximální pečlivostí sledujeme všechny kvalitativní a funkční aspekty svých výrobků. Koneckonců, originálnost výrobků OSRAM se zakládá právě na kvalitě a funkčnosti. Vy byste se určitě s něčím horším nespokojili.

V posledních letech však zaznamenáváme zvýšený počet pokusů o kopírování nejen určitých součástí našich výrobků, ale také našeho názvu, loga a obalů. Zákazníci po celém světě, zejména ti, kteří kupují xenonové výbojky, si v důsledku této skutečnosti nemohou být jisti pravostí našich výrobků.

S nepravými výrobky jste se možná setkali i v jiných oblastech. Některé lze snadno odhalit. Některé však ne. Pokud jde o výrobky OSRAM, některé napodobeniny jsou tak dobré, že vy ani odborník nedokážete na pohled poznat rozdíl.

Přestože jsme však dospěli do fáze, kdy již nemůžete věřit vlastním očím, chceme vás ubezpečit, že můžete věřit společnosti OSRAM. Proto jsme vytvořili tuto webovou stránku – a Program důvěry OSRAM.

Jako součást Programu důvěry OSRAM zavádíme do našeho výrobního procesu dva bezpečnostní prvky, které začínáme používat nejprve u xenonových výbojek OSRAM. Tyto dva bezpečnostní prvky můžete snadno a rychle ověřit tak, že zkontrolujete:

  • jedinečný kód na bezpečnostním štítku
  • jedinečné údaje na patici výbojky
Ověřit výrobek

Rychlý pohled na dva bezpečnostní prvky

Začněte ověřovat pravost svého výrobku klepnutím na následující odkaz:
Jak lze od společnosti OSRAM očekávat, získáte okamžitý výsledek, jemuž můžete důvěřovat.