Automobilový průmysl
 

OSRAM – celosvětová jednička

Přesnost, kvalita a inovace ve všech směrech automobilového osvětlení.

Osvětlení na silnici

OSRAM se za více než 110 let stal lídrem na světovém trhu v oblasti automobilového osvětlení. Je váženým a důvěryhodným partnerem předních světových výrobců automobilů. Polovina osobních aut, která se každý rok na světě vyrobí, je vybavena osvětlením OSRAM.

Kontinuálně vylepšujeme naše výrobky. Jako dodavatel originálních dílů výrobců (OEM) udržujeme systém kontroly kvality, náš zákazník má každý den vždy na dosah ruky ten správný výrobek. Společnost se sídlem v Mnichově v Německu je globálním hráčem se zastoupením v mnoha zemích – kdekoli jsou naši zákazníci, tam můžeme pokrýt jejich potřeby.

„Díky inovativním řešením osvětlení založeným na technologii LED, laseru a OLED určuje společnost OSRAM cestu při vývoji automobilového osvětlení. Poneseme i nadále zodpovědnost jakožto vedoucí výrobce automobilového osvětlení a posuneme technologické hranice ještě dále.“

Hans-Joachim Schwabe, výkonný ředitel OSRAM Specialty Lighting

Naše hlavní zásady

Výkonné osvětlení

Dodavatel originálních dílů s úplným řízením kvality.

„Vyrobeno v Německu“

V současnosti má OSRAM nejlepší techniky a inženýry vyvíjející nové světelné technologie na několika místech v Německu. Naše certifikované řízení kvality vytváří inteligentní světelná řešení a udržuje nejlepší kvalitu výrobků bez kompromisů. Proto je OSRAM vývojovým partnerem předních výrobců světlometů.

Kvalita prvovýroby i u náhradních dílů

Automobilové náhradní díly OSRAM podléhají stejnému řízení kvality a přesnosti výroby jako originální díly.

Blízko k zákazníkovi

Produkty OSRAM překračují všechny minimální kvalitativní požadavky EHK. Přísné požadavky výrobců automobilů jsou naším standardem. Usilujeme o uspokojení potřeb našich zákazníků a péči o jejich bezpečnost na silnici. Neustálý vývoj světelných zdrojů vozidel pro ještě lepší osvětlení silnice a pro ještě ostřejší vnímání ostatních účastníků silničního provozu jsou v OSRAM vždy v centru pozornosti.

Na veletrzích a akcích pro automobilové nadšence si mohou lidé z branže i koncoví uživatelé prohlédnout výrobky OSRAM na vlastní oči. Naše inovativní výrobky si můžete osahat na našich stáncích přímo na vzorových vozech nebo motocyklech. Nezáleží na tom, jestli jsou žárovky pro nové vozy, nebo pro vozy, které jsou již v provozu, OSRAM udržuje nejvyšší standardy u všech svých výrobků.

OSRAM Automotive na veletrzích

Důvěra prostřednictvím monitorování

OSRAM je dobře známý jako důvěryhodná značka s řadou výrobků s prémiovou kvalitou. Bohužel tato skutečnost upozornila další výrobce a ti zaplavují trh padělky. Imitace produktů OSRAM a obalů nejsou pouze obchodním problémem, ale také bezpečnostním rizikem pro naše zákazníky.

Nejčastěji napodobovanými výrobky jsou xenonové výbojky OSRAM. Abychom zajistili minimalizaci padělaných výrobků, vytvořili jsem program OSRAM „Světlo je důvěra“. Nyní se naši zákazníci mohou sami přesvědčit online, zda si koupili originální xenonovou výbojku OSRAM.

Program společnosti OSRAM „Světlo je důvěra“

Principiálně udržitelné

Ochrana životního prostředí v OSRAM zasahuje dále než na pouhé dodržování právních předpisů: naše výrobky jsou navrženy s cílem ušetřit přírodní zdroje, zaměřené na úsporu energie a redukci obalového materiálu.

Náš systém managementu životního prostředí, certifikovaný normou ISO 14001, zaručuje konzistentnost a udržitelnost.


Osvětlení motocyklů

Kde inovativní osvětlení automobilů začíná

OSRAM v Herbrechtingenu, Německo

Video Osram Herbrechtingen

Výroba inovativních řešení osvětlení automobilů