Automobilový průmysl
 

Automobilové příslušenství

Mobilní, praktická a stylová světla

Mobilní pomocníci s výkonným světlem

Co třeba se rychle podívat pod kapotu? Nebo si přečíst knížku jako spolujezdec? Nebo mít to správné světlo pro každodenní použití? Díky široké řadě příslušenství s LED od společnosti OSRAM je to možné. Příslušenství taktéž zpříjemňuje cesty ve vozidlech, zvyšuje bezpečnost a prokazuje se jako vysoce užitečný osvětlovací pomocník při běžných úkolech. Užijte si lehkost světla: v garáži, doma nebo na cestách.

Praktické může být také atraktivní díky pomocnému světlu pro každou příležitost

Příslušenství s LED od společnosti OSRAM je řada skvělých výrobků, které ohromí. Jsou vysoce praktické, mobilní a energeticky účinné zdroje světla postavené na základě technologie LED, podtržené šikovným, ergonomickým a elegantním designem.

Servisní svítilny s LED pro profesionální a osobní použití

Každá řada splní různé požadavky

Servisní svítilny s LED pro profesionály

LEDinspect PRO je kompletní řada prémiových servisních svítilen, které jsou vyvinuty zvláště pro každodenní profesionální použití v dílnách.

Objevte celou řadu LEDinspect PRO pro profesionály

Servisní svítilny s LED pro osobní použití

Servisní svítilny s LED pro osobní použití jsou nutností pro každou bednu s nářadím. Různá svítidla s různými vlastnosti udělají z práce na vašem voze zábavu.

Zjistěte více o řadě LEDinspect

Varovná světla s LED

Buďte připraveni na nebezpečné situace

LEDguardian ROAD FLARE & SAVER LIGHT PLUS

Varovná světla OSRAM LEDguardian jsou ideálním příslušenstvím s LED pro řidiče, kteří chtějí být na cestách připraveni na každou situaci. Díky vysokému výkonu a bílému LED světlu se dají tyto výrobky použít jako svítilny a poskytují světlo během servisních a údržbových prací na vašem autě.

Vše o varovných světlech s LED

Světlo na čtení s LED

Dobré světlo pro dobrou jízdu

ONYX COPILOT

Díky svému elegantnímu a dynamickému designu světlo na čtení s LED ONYX COPILOT skvěle zapadne do interiéru vašeho vozu. Má měkké, příjemně teplé a neoslňující světlo.

Více informací o světlu na čtení s LED