Automobilový průmysl
 

Ocenění pro výrobky OSRAM Automotive

Nejlepší výsledky vynikajících výrobků

Protože se společnost OSRAM zavázala k vysokým standardům kvality, jsou naše výrobky známé díky vysokému výkonu, spolehlivosti a optimálnímu přínosu pro spotřebitele. V několika testech žárovek v roce 2015 dostály výrobky společnosti OSRAM své reputaci výkonnosti jak u porotců, tak u zákazníků.

Konkrétně XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED výborně bodoval díky vynikajícímu zlepšení v kvalitě, dlouhé životnosti a vysokému výkonu.

Výběr z ocenění:

OSRAM získal ocenění Bosch Global Supplier Award

OSRAM získal ocenění Bosch Global Supplier Award

Skupina Bosch má celosvětově více než 30 000 dodavatelů. Bosch Global Supplier Award se uděluje technologickým a servisním společnostem každé dva roky.

Přečtěte si víc
Osram vyhrál ocenění TEMOT International Supplier Award 2016

OSRAM vyhrál ocenění TEMOT International Supplier Award 2016

Na výročním mezinárodním setkáním TEMOT v Barceloně 9. května 2017 byli oceněni nejlepší dodavatelé v pěti kategoriích: Global Supplier, Sales & Marketing, Commercial Vehicles, Supplier Of the Year a...

Přečtěte si víc
Ocenění Auto EXPRESS Award pro LEDinspect MINI 125

LEDinspect MINI 125 vyhrálo ocenění BEST BUY Award 2016

The OSRAM LEDinspect MINI 125 vyhrálo ocenění „Best Buy“ britského časopisu „Auto Express“ v kategorii bezdrátových servisních svítilen s LED. V zářijovém vydání „Auto Express“ otestovali skupinu bezdrátových servisních svítilen od různých dodavatelů.

Přečtěte si víc
Ocenění Auto EXPRESS Award pro XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED D1S

Test xenonových výbojek Auto Express: Ocenění „Best Buy“ pro XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

„Skvělá výbojka, za kterou se vyplatí připlatit,“ napsal britský motoristický časopis AUTO EXPRESS v zářijovém vydání 2015 a vyhlásil OSRAM XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED vítězem svého prvního testu xenonových výbojek. Tato vylepšená výbojka získala plaketu „Best buy“ a jako jediná získala v testu pět hvězdiček.

Přečtěte si víc
Ocenění AutoBILD pro XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED D2S

Test xenonových výbojek AUTO BILD 2015: Nejlepší výsledky pro výbojky OSRAM XENARC

OSRAM XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED vyhrál test xenonových výbojek prováděný německým automobilovým časopisem AUTO BILD. Další žárovky taktéž ohromily porotu! OSRAM XENARC COOL BLUE INTENSE skončil druhý a XENARC ORIGINAL bral čtvrté místo. Závěrem testu AUTO BILD bylo konstatování, že levnější světla více oslňují.

Přečtěte si víc