LED osvětení pro váš vůz

LED osvětení pro váš vůz

LED světelné zdroje pro dokonalý vzhled

Nádherná, stylově navržená automobilová světla s LED dodávají vašemu vozu nezaměnitelný moderní vzhled. Úžasná světla změní váš vůz na skutečný skvost, který přiláká pohledy všech v okolí, a vy se tak vyjádříte i beze slov.

Atraktivita automobilu a magie světel s LED se navzájem skvěle doplňují.

Ale pouze to správné světlo zvýrazní design vozu až na jeho maximální úroveň. Nechte se překvapit výrobky s LED od společnosti OSRAM.

Ke stažení: Osvětlení vozu – Katalog 2018/19 (PDF)

Zaujměte: Designové osvětlení exteriéru

ať už schválené EHK nebo pro použití mimo silnice: Externí osvětlení s LED nechá váš vůz vyniknout

LED replacement lights

LED retrofits

LEDriving replacement lamps

When it comes to LED retrofits, product’s look and aesthetics are also significant. Heat sinks of OSRAM LEDriving products are designed to support the attractive and modern look and feel of the product. Due to their cutting-edge design OSRAM LEDriving products enhance the style factor of your car.

LED high and low beam for cars and trucks LED fog lamps for cars
LED premium signal lamps for cars LED premium signal lamps for trucks
Comparison LED and non LED lamps
Mlhová světla s LED

Mlhová světla s LED

Mlhová světla LEDriving

Díky modelům v řadách mlhových světel OSRAM LEDriving je přechod na nová mlhová světla s LED snazší než kdy dříve: Díky řadě přídavných držáků pro montáž lze mlhová světla nastavit tak, aby vyhovovala všem typům vozidel. Všechna mlhová světla LEDriving jsou vysoce výkonné výrobky: Mají moderní technologii LED pro více stylu, jasné světlo pro větší zářivost a dlouhou životnost pro větší výkon.

.

Mlhová světla s LED
App-based LED exterior lighting

LEDriving:
světlomety pro GOLF VI, VII a Ford Focus 3

Vyměňte původní světlomety za nové LED světlomety!

Světlomety LEDriving mohou nepřehlédnutelným způsobem vylepšit vzhled vozů VW Golf VI, Golf VII a Ford Focus 3. Tyto světlomety, které OSRAM vyvinul speciálně pro trh s náhradními díly (after-market), umožňují výměnu původních světlometů a jejich náhradu LED světlomety s vynikajícími světelně-technickými parametry.

Na Automechanice 2018 získal OSRAM za světlomety LEDriving pro GOLF VII cenu "Automechanika Innovation Award". Světlomety jsou vybaveny nejnovější LED technologií - dálková i potkávací světla, denní svícení, obrysová světla i směrová světla v LED provedení dávají vozu dokonalý nepřehlédnutelný vzhled.

Trailer LEDriving Golf VII

Trailer LEDriving Xenarc Ford Focus 3

LEDriving
LED replacement lights

Light for dedicated application options

LEDriving working & driving lights

OSRAM’s LED working and driving lights offer the most sophisticated LED technology and electrical design on the market. Products are available in three categories (functional, multifunctional and slim) offering a variety of performances, shapes and beam patterns with various illumination profiles like spot and combo. Products are available for 12 and 24 voltage vehicles.

LED working and driving lights
Osvětlení exteriéru s LED ovládané aplikací

Řada LEDambient CONNECT

Stylová světla ovládaná aplikací

Přizpůsobte vzhled vozidla pomocí výrobků LEDambient CONNECT. Jednoduchá instalace a provoz, protože tyto inovativní výrobky s LED využívají technologii Bluetooth.

Jakmile jsou spárována s aplikací LEDambient CONNECT, která je zdarma, můžete synchronizovat až 10 zařízení LEDambient CONNECT s aplikací tak, aby pulzovala do rytmu. Můžete si také nastavit vlastní předvolby se spoustou barev a ovládat je všechny pomocí jednoho zařízení.

Osvětlení exteriéru ovládané aplikací

Přizpůsobení vzhledu interiéru vozu pomocí světla

Moderní barevná světla, která vyhoví vašim požadavkům

Designové osvětlení interiéru s LED

Vnitřní osvětlení s LED

Náhradní světla s LED

Pomocí LED retrofitů dosáhnete kompletně nových světelných efektů v interiéru svého vozu. Máte na výběr mezi světly s barevnou teplotou od 4 000 do 6 800 kelvinů – od intenzivně teplé bílé až k namodrale xenonově bílé pro docílení moderního vzhledu.

Jasná volba pro všechny řidiče, kteří se zajímají o design a tuning!

LED retrofity
Designové osvětlení interiéru s LED

Vnitřní osvětlení s LED

Stylová světla s LED

Osvětlení vozidel s LED je osvěžující, atraktivní, příjemné a lahodí oku.

Světlo šité na míru řidiči. Dokreslete detaily pomocí pásků s LED ovládaných aplikací z řady LEDambient CONNECT, každý si tak může přizpůsobit osvětlení ve vlastním voze.

Stylová světla s LED

Svítilny pro každou situaci:
servisní svítilny s LED, světla na čtení a bezpečnostní světla

Mobilní pomocníci s výkonným světlem

Příslušenství s LED

Inspekční svítilny s LED

Praktické osvětlení

Svítilny s LED od společnosti OSRAM - řada skvělých výrobků, které ohromí. Jsou vysoce praktické, mobilní a energeticky účinné. Mají ergonomický a elegantní design pro profesionální i osobní použití. Světla na čtení s LED zpříjemňují noční cestu spolujezdcům, zatímco varovná světla s LED zvyšují bezpečnost.

Příslušenství s LED
Různé vozy s různými žárovkami světlometů

Co se vám hodí?

Mnohem více světla, stylový vzhled nebo méně výměn žárovek

Autožárovky od společnosti OSRAM umí splnit všechny požadavky. Co chcete od autožárovky? Nalezněte tu správnou pro sebe a svůj vůz.

Zjistěte zde

Služby

(EN/DE)
Po–Pá od 8 h do 16 h
(CET)