Originální náhradní díly

Originální náhradní díly

Spolehněte se na spolehlivost a kvalitu

OSRAM ORIGINAL LINE – spolehlivé ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY pro osobní vozy

Výrobky OSRAM ORIGINAL LINE se osvědčily při standardním použití již více než milionkrát. Spolehněte se na výrobky s kvalitou prvovýroby a výborným poměrem cena-výkon.

Probíhající vývoj našich výrobků, jejich spolehlivost a certifikovaná kvalita vytváří pozici lídra dodavatelů světelných zdrojů pro automobilový průmysl. Využijte naše zkušenosti jakožto dodavatele originálních světelných zdrojů výrobcům aut a používejte stejné vysoce kvalitní žárovky či výbojky z nabídky originálních dílů společnosti OSRAM.

Ke stažení: Osvětlení vozu – Katalog 2016/17 (PDF)

Poznámka: V průběhu životnosti halogenových žárovek postupně klesá jejich světelný tok. Autožárovky proto vyměňujte včas a vždy v páru, aby vám oba světlomety svítily stejně kvalitně.

Objevte řadu originálních výrobků OSRAM: spolehlivé autožárovky a výbojky s xenonovou a halogenovou technologií, signální žárovky pro různé použití a náhradní žárovky v praktických krabičkách.

XENARC ORIGINAL

Výbojky XENARC ORIGINAL nastavují standard pro moderní xenonové osvětlení automobilů. Díky teplotě chromatičnosti až 4 500 kelvinů se jejich světlo podobá dennímu světlu na rozdíl od halogenových světel (které jsou typicky na úrovni 3 200 kelvinů) a jsou tak příjemnější pro oči. Všechny originální náhradní díly OSRAM jsou v kvalitě prvovýroby s prokázanou spolehlivostí u více než milionu nových vozů vyrobených předními výrobci automobilů. Navíc tyto výbojky nabízejí inovace: OSRAM je jediným výrobcem na světě, který vyrábí výbojky D8S 100% bez rtuti se spotřebou pouze 25 wattů!

Výhody pro vás v kostce:

 • Čtyřletá záruka OSRAM
 • Ideální jako náhradní výbojky
 • Kvalita prvovýroby
 • Dlouhá životnost
 • Jasné xenonové světlo

Bezpečnostní informace

Při výměně výbojek XENARC doporučuje využít služeb kvalifikovaného mechanika.

Katalog výrobků: XENARC ORIGINAL

OSRAM ORIGINAL LINE

Klasické halogenové žárovky ORIGINAL LINE se osvědčily u více než milionu vozů. Originální náhradní díly OSRAM nabízejí spolehlivý špičkový výkon pro standardní osvětlení nových vozů předních výrobců automobilů. Portfolio je charakterizováno optimálním poměrem cena-výkon a certifikovanou spolehlivostí. Vyměňte standardní žárovky za tyto vysoce výkonné autožárovky.

Výhody pro vás v kostce:

 • Originální náhradní díly v kvalitě prvovýroby
 • Optimální poměr cena-výkon
 • Široký sortiment výrobků
Katalog výrobků: ORIGINAL LINE

Krabičky náhradních žárovek OSRAM

V některých evropských zemích jsou povinnou výbavou náhradní žárovky, v každém případě je vhodné je při delších cestách s sebou vozit. Krabička náhradních žárovek OSRAM splňuje tyto požadavky. Je dostupná v různých verzích a každá krabička nabízí kompletní sadu náhradních žárovek v kvalitě prvovýroby. Kompaktní krabičky náhradních žárovek OSRAM jsou skladné a poskytují rychlou pomoc v případě, že se něco stane.

Výhody pro vás v kostce:

 • Výrobky v kvalitě prvovýroby
 • Snadné rozlišení díky jasnému označení a ilustrovanému návodu k použití
 • Správné náhradní žárovky jsou vždy připraveny pro vaše bezpečné cestování
 • Tento výrobek splňuje požadavky na krabičky žárovek, které vyžadují některé evropské země
Katalog výrobků: Krabičky ORIGINÁLNÍCH náhradních žárovek

Originální signální žárovky

Prokázaná kvalita pro různé použití

ORIGINÁNÍ NÁHRADNÍ DÍLY OSRAM

Průkopnická řešení osvětlení pro osvětlení osobních vozidel

Standardy vysoké kvality a výkonosti jsou rozhodující pro spolehlivost osvětlení osobních vozů. OSRAM splňuje tyto požadavky ve všech řadách svých výrobků. OSRAM je dodavatelem inovativních řešení osvětlení renomovaných výrobců osobních automobilů po řadu let – přímo pro výrobní linky a nebo pro polovinu všech osobních vozidel vyrobených na světě každý rok.

Zjistěte více o KVALITĚ ORIGINÁLNÍCH NÁHRADNÍCH DÍLŮ OSRAM
Různé vozy s různými žárovkami světlometů

Co se vám hodí?

Mnohem více světla, stylový vzhled nebo méně výměn žárovek

Autožárovky od společnosti OSRAM umí splnit všechny požadavky. Co chcete od autožárovky? Nalezněte tu správnou pro sebe a svůj vůz.

Zjistěte zde

E-mailová služba pro zákazníky

V případě reklamací nebo dotazů týkajících se našich výrobků nás prosím kontaktujte!