Jasnější světla

Jasnější světla

Výkonné automobilové žárovky: plný výkon světel pro váš vůz

Výkon představuje kvalitu, svítivost a světelný výkon, stejně tak jako vášeň a úspěch. Výkonné autožárovky OSRAM nastavují nový standard v automobilovém osvětlení. Různé technologie světel a několik produktových řad vám dává svobodu výběru té nejvhodnější žárovky dle vašich osobních potřeb. Nezáleží na tom, jakou žárovku si vyberete, vždy dostanete nejvyšší kvalitu a spolehlivost.

Objevte výkonnou řadu výrobků OSRAM: vysoce výkonné automobilové žárovky s halogenovou a xenonovou technologií pro lepší viditelnost a plný světelný výkon na silnici.

Ke stažení: Osvětlení vozu – Katalog 2018/19 (PDF)

Poznámka: V průběhu životnosti halogenových žárovek postupně klesá jejich světelný tok. Autožárovky proto vyměňujte včas a vždy v páru, aby vám oba světlomety svítily stejně kvalitně.

Výkonné halogenové žárovky světlometů

Jasnější, bělejší a s vyšším výkonem

Vozy se světly NIGHT BREAKER LASER

Až o 150 % více světla

NIGHT BREAKER LASER

Vyzkoušejte naše nejvýkonnější halogenové autožárovky OSRAM s až o 150 % více světla, bělejším světlem a delším kuželem světla, než mají běžné halogenové žárovky. Díky inovativní technologii laserové ablace, zdokonalenému vláknu a čisté xenonové náplni, dodávají autožárovky NIGHT BREAKER LASER na ulici více světla. Vylepšená viditelnost umožňuje řidičům mnohem dříve identifikovat nebezpečí na vozovce a reagovat na něj.

Katalog výrobků: NIGHT BREAKER LASER
Vozidlo se žárovkami SILVERSTAR 2.0

Až o 100 % více světla

NIGHT BREAKER SILVER

S NIGHT BREAKER SILVER nabízí společnost OSRAM výkonnou halogenovou autožárovku s optimalizovanou životností. OSRAM NIGHT BREAKER SILVER vytváří až o 100 % více jasu ve srovnání s minimálními požadavky normy, světelný kužel dosahuje délky až 130 metrů. To vám umožní vidět silniční značky, překážky a nebezpečí dříve a rychleji reagovat.

1 Ve srovnání s minimálními požadavky ECE R112

Katalog výrobků: NIGHT BREAKER SILVER

Jasné xenonové výbojky světlometů

Čistý výkon díky xenonové technologii

Vůz s výbojkami XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

Až o 200 % více světla

XENARC NIGHT BREAKER LASER

Objevte výkon XENARC NIGHT BREAKER LASER - nejsilnější xenonové výbojky od společnosti OSRAM. Tato výkonná výbojka s účinnou xenonovou technologií zajišťuje lepší viditelnost na silnici: až o 200 % více jasu ve srovnání legislativou požadovaným minimálním standardem. Více světla umožňuje vidět dále a proto reagovat dříve. Světelný kužel je dlouhý až 250 metrů, světlo je až o 20 % bělejší, blízké laserovému vzhledu.

2 Ve srovnání s minimálními požadavky ECE R98

Katalog výrobků: XENARC NIGHT BREAKER LASER
Rodina oslněná výbojkami XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

Jasné jako den

Video: XENARC NIGHT BREAKER LASER

Světlo LED pro váš vůz

Získejte mnohem více světla na silnici díky mlhovým světlům s LED nebo světlům pro denní svícení s LED

Vůz s jasnými světlomety s velkým dosvitem

Tři dimenze výkonných automobilových žárovek

Objevte sílu výkonných autožárovek ve všech třech dimenzích. Ať už je to svítivost, světelný kužel, nebo barva světla, nová automobilová světla OSRAM NIGHT BREAKER LASER nastavují nový standard pro osvětlení vozidel.

OSRAM osvětlení
Různé vozy s různými žárovkami světlometů

Co se vám hodí?

Mnohem více světla, stylový vzhled nebo méně výměn žárovek

Autožárovky od společnosti OSRAM umí splnit všechny požadavky. Co chcete od autožárovky? Nalezněte tu správnou pro sebe a svůj vůz.

Zjistěte zde