Připravte se na cestu

Připravte se na cestu

Spolehněte se na naše nové produkty

Již více než 110 let pomáhají naše špičkové autožárovky motoristům jezdit bezpečně a v klidu na všech cestách. Nyní jdeme "za hranice světla" s novou řadou produktů, které vás udrží v pohybu, tak, abyste byli na cestách v klidu a v bezpečí. Naše portfolio výbavy pro automobily zahrnuje čističe vzduchu, palubní kamery, péči o baterie i pneumatiky - prostě vše, abyste byli dobře připraveni na každou cestu.

Ať už jste vášnivým automobilovým nadšencem, kterému nevadí zašpinit si ruce, nebo si chcete jen udržovat vozidlo v perfektním stavu, v našem portfoliu najdete to, co potřebujete. Od základních variant až po profesionální nástroje a zařízení je každý produkt nabízen v kvalitě, jakou byste od OSRAM očekávali.
Ať jste kdekoli, kamkoli jedete - buďte připraveni na cestu.

Našich 5 nových kategorií produktů vás připraví na cestu:

Péče o pneumatiky

Správný tlak v pneumatikách

Ať už cestujete s přáteli, cestujete na rodinnou dovolenou nebo prostě jedete z bodu A do bodu B - správná péče o pneumatiky vám pomůže zajistit na silnici větší bezpečnost. Příliš mnoho motoristů ignoruje rizika řízení se špatně nafouknutými pneumatikami. Realita je taková, že podhuštění způsobuje rychlejší opotřebení a přehřátí, zatímco příliš mnoho vzduchu snižuje přilnavost. Oba případy jsou špatně.

Nenechte si zničit prázdnou pneumatiku. S naší novou řadou produktů pro péči o pneumatiky prémiové kvality získáte optimální výkon svých pneumatik, a to i v náročných podmínkách. Zkontrolujte, nahustěte a utěsněte pneumatiky, ať jste kdekoli a kdykoli to potřebujete. A užijte si optimální ovladatelnost, lepší spotřebu paliva a delší životnost s naším širokým výběrem nových produktů. Ať už vás čeká cokoli, buďte připraveni na cestu.

Čistič vzduchu

Závan čerstvého vzduchu

Být připraven na cestu znamená být vybaven tak, aby člověk zvládl jakoukoli výzvu, dokonce i ty, o kterých dopředu nevíte. Ačkoli kvalita ovzduší není první věcí, která nás napadne, když mluvíme o bezpečnosti silničního provozu, určitě stojí za zvážení. Bakterie, viry a alergeny jsou stále přítomnou hrozbou, zvláště když řídíte. Choroboplodné zárodky pronikají klimatizačními systémy a rychle se šíří. A riziko přenosu viru, jako je SARS-CoV-2 (korona virus) z člověka na člověka, je ve stísněných prostorách mnohem vyšší. Nyní si můžete užít nepřetržitou filtraci a čištění vzduchu v kabině automobilu i během jízdy.

Chraňte sebe a své spolujezdce před neviditelným nebezpečím pomocí nového čističe vzduchu AirZing Mini. Toto výkonné a stylové zařízení eliminuje 99,9% virů a bakterií ve vzduchu1 a zároveň odstraňuje alergeny a znečišťující látky - ideální způsob, jak se zbavit nepříjemných pachů způsobených kouřem nebo při přepravě domácích zvířat. Sofistikovaný filtrační systém kombinuje pokročilé UVA LED světlo s výkonným filtrem TiO2 pro svěží a hygieničtější prostředí pro řízení.

Inspekční svítilny

Vynikající jas

Nenechte se brzdit špatnou viditelností. Ať už měníte kolo, doplňujete olej a vodu nebo jednoduše provádíte rutinní kontrolu - naše nová řada inspekčních světel LED je k dispozici, aby vám pomohla při práci i potmě. Vysoce výkonné LED s dlouhou životností produkují silné chladně bílé světlo (6000 Kelvinů) a poskytují intenzivní jas i v těch nejtmavších rozích.

Tato prémiová světla, která jsou k dispozici v různých velikostech a stylech, používají automobiloví profesionálové po celém světě. Nyní můžete být jako profesionálové vybaveni i ve vaší garáži. Ať už noc přinese cokoli, spolehněte se na naše svítilny.

Startéry a nabíječky baterií

Schopnost zvládnout nečekané situace

Startéry baterie: Je zima, jdete pozdě a vaše auto nenastartuje - pro většinu řidičů je to noční můra. Ať už je to způsobeno mrazem, dlouhodobým parkováním nebo ponecháním rozsvícených světel, vybitá baterie vždy způsobí frustraci. Nenechte si pokazit den vybitou baterií. Naše nová řada produktů pro péči o baterie prvotřídní kvality dává sílu do vašich rukou, takže můžete zabránit tomu, abyste byli zaskočeni a nepřipraveni. Tato výkonná přenosná startovací zařízení jsou nezbytnou součástí každé správné výbavy a představují rychlý způsob, jak vás dostat zpět na cestu.

Nabíječky baterií: Automobilové baterie vyžadují pravidelnou údržbu. To platí zejména pro auta, která nejezdí denně nebo stojí delší dobu zaparkovaná, protože když se nepoužívají, dochází k nepřetržitému vybíjení energie. Elektrická zařízení, jako je klimatizace, stěrače, světlomety, osvětlení interiéru a zábava v autě, mohou vaši baterii více zatěžovat - zejména v chladných zimních měsících. Provádění rutinní kontroly alespoň jednou za měsíc může pomoci maximalizovat životnost a zajistit, že budete vždy připraveni na cestu. Nenechte se tuto zimu nachytat. Udržujte svou baterii nabitou na optimální úrovni s naší novou řadou špičkových inteligentních zařízení pro nabíjení a údržbu baterií.

Palubní kamery

Zaznamenejte události, které by se vám mohly hodit

Život je plný překvapení. Nemůžete předvídat, kdy se mohou stát dopravní nehody, ale můžete být připraveni, když k nim dojde. Naše nová řada palubních kamer špičkové kvality vám umožní zachytit nečekané detaily v perfektním rozlišení, takže si můžete odpočinout a užít si jízdu. Širokoúhlé objektivy s vysokým rozlišením zaznamenávají aktivitu mimo zorné pole a umožňují vám soustředit se na silnici před vámi. Naše inteligentní senzory G-Shock zahájí záznam, když je detekován pohyb - i když je vaše vozidlo zaparkováno.

A díky vysoce kontrastnímu černobílému nočnímu záznamu i2 vám nic neunikne, dokonce ani ve tmě. Užijte si větší klid s vědomím, že bez ohledu na to, co se stane na silnici, budete mít průkazný záznam. Sledujte a vyhodnocujte své řízení, urovnávejte spory3 a zachyťte všechny ty kouzelné vzpomínky na výlet v rozlišení Full HD. Připravte se na nepředvídatelné, buďte připraveni na cestu.

1 Ověřeno nezávislými laboratorními testy v souladu s GB / T 18801-2015
2 K dispozici u vybraných produktů této řady
3 Vezměte prosím na vědomí: Je třeba dodržovat individuální zvláštní požadavky a legislativu zemí, zejména pokud jde o dobu trvání záznamů / používání a přenos dat. Seznamte se, prosím, s právními předpisy o ochraně osobních údajů vaší země a dodržujte je. Také se prosím seznamte a dodržujte příslušné zákony a předpisy týkající se používání a vlastnictví palubních kamer ve vaší zemi.