Již více než 110 let pomáhají naše špičkové autožárovky motoristům jezdit bezpečně a v klidu na všech cestách. Nyní jdeme "za hranice světla" s novou řadou produktů, které vás udrží v pohybu, tak, abyste byli na cestách v klidu a v bezpečí. Naše portfolio výbavy pro automobily zahrnuje palubní kamery, péči o baterie i pneumatiky - prostě vše, abyste byli dobře připraveni na každou cestu.

Ať už jste vášnivým automobilovým nadšencem, kterému nevadí zašpinit si ruce, nebo si chcete jen udržovat vozidlo v perfektním stavu, v našem portfoliu najdete to, co potřebujete. Od základních variant až po profesionální nástroje a zařízení je každý produkt nabízen v kvalitě, jakou byste od OSRAM očekávali.
Ať jste kdekoli, kamkoli jedete - buďte připraveni na cestu.

Profesionální vybavení pro údržbu vozidel
Dílenské nářadí pro automechaniky

Naše čtyři kategorie produktů vás připraví na cestu:

Péče o pneumatiky

Správný tlak v pneumatikách

Ať už cestujete s přáteli, cestujete na rodinnou dovolenou nebo prostě jedete z bodu A do bodu B - správná péče o pneumatiky vám pomůže zajistit na silnici větší bezpečnost. Příliš mnoho motoristů ignoruje rizika řízení se špatně nafouknutými pneumatikami. Realita je taková, že podhuštění způsobuje rychlejší opotřebení a přehřátí, zatímco příliš mnoho vzduchu snižuje přilnavost. Oba případy jsou špatně.

Nenechte si zničit prázdnou pneumatiku. S naší novou řadou produktů pro péči o pneumatiky prémiové kvality získáte optimální výkon svých pneumatik, a to i v náročných podmínkách. Zkontrolujte, nahustěte a utěsněte pneumatiky, ať jste kdekoli a kdykoli to potřebujete. A užijte si optimální ovladatelnost, lepší spotřebu paliva a delší životnost s naším širokým výběrem nových produktů. Ať už vás čeká cokoli, buďte připraveni na cestu.

Inspekční svítilny

Vynikající jas

Nenechte se brzdit špatnou viditelností. Ať už měníte kolo, doplňujete olej a vodu nebo jednoduše provádíte rutinní kontrolu - naše nová řada inspekčních světel LED je k dispozici, aby vám pomohla při práci i potmě. Vysoce výkonné LED s dlouhou životností produkují silné chladně bílé světlo (6000 Kelvinů) a poskytují intenzivní jas i v těch nejtmavších rozích.

Tato prémiová světla, která jsou k dispozici v různých velikostech a stylech, používají automobiloví profesionálové po celém světě. Nyní můžete být jako profesionálové vybaveni i ve vaší garáži. Ať už noc přinese cokoli, spolehněte se na naše svítilny.

Bateriové startéry, startovací kabely, nabíječky baterií a nabíjecí kabely pro elektromobily

Schopnost zvládnout nečekané situace

Je zima, máte zpoždění a vaše auto nejde nastartovat – pro většinu řidičů je to až příliš známý pocit. Vybitá baterie vždy způsobí frustraci, ať už je vybití způsobeno mrazem, dlouhým parkováním nebo ponecháním rozsvícených světel. Nenechte si vybitou baterií zkazit den. Naše nová řada prvotřídních produktů péče o baterie vám dá řešení pro tyto situace, takže můžete zabránit tomu, abyste byli zaskočeni a nepřipraveni.
Bateriové startéry: Tyto výkonné a přenosné pomocné startéry jsou nezbytnou součástí každé silniční opravárenské sady. Nabízejí rychlý způsob, jak vás dostat zpět na cestu - bez cizí pomoci!
Startovací kabely: Máte druhé auto nebo je pomoc na místě? Restartujte rychle svou autobaterii pomocí startovacích kabelů v různých variantách.

Nabíječky baterií: Automobilové baterie vyžadují pravidelnou údržbu. To platí zejména pro vozy, které denně nejezdí nebo stojí zaparkované na dlouhou dobu, protože i když se nepoužívají, neustále se vybíjí – zejména v chladných zimních měsících. Provádění rutinní kontroly alespoň jednou za měsíc může pomoci maximalizovat životnost a zajistit, že budete vždy připraveni na cestu. Udržujte svou baterii nabitou na optimální úrovni s naší novou řadou prvotřídních inteligentních zařízení pro nabíjení a údržbu baterií.
Nabíjecí kabely pro elektromobily: Nabíjecí kabely OSRAM lze použít pro plug-in hybridy i pro elektromobily. Snadné nabíjení na téměř každé nabíjecí stanici: na cestách, v práci, při nakupování i doma s příslušnou nástěnnou nabíjecí stanicí nebo dokonce z běžné zásuvky!

Elektronika ve vozidle

Měniče pro profesionální i soukromé použití

Život je plný překvapení. Nemůžete předvídat, kdy může dojít k dopravním nehodám a haváriím, ale můžete být připraveni, když k nim dojde. Naše řada měničů vám může pomoci v různých situacích.

Střídače s čistou sinusovkou a modifikovanou sinusovkou od společnosti OSRAM budou napájet vaše elektrická zařízení všude tam, kde není k dispozici síťové napětí ale pouze zdroje stejnosměrného proudu.

Jako profesionálnímu montérovi nebo mobilnímu servisu Vám naše střídače s čistou sinusovkou umožňují používat veškeré elektrické nářadí napájené ze sítě na plný výkon, abyste mohli dokončit práci i v terénu.
Máte chuť kempovat, ale přesto chcete používat zařízení s připojením k elektrické síti, jako je notebook, mikrovlnná trouba, lednička nebo fén? Modifikované sinusové měniče vám umožní objevit nové možnosti a nijak se neomezovat ani na Vaší dovolené!

1 Ověřeno nezávislými laboratorními testy v souladu s GB / T 18801-2015
2 K dispozici u vybraných produktů této řady