Přehled a nákup palubních kamer OSRAM ROADsight

Více informací v katalogu

Palubní kamery OSRAM

ROADsight 20

ROADsight 30

ROADsight 50

ROADsight REAR 10

můžete objednávat na AUTOLAMP.cz ROADsight 20 - AUTOLAMP.cz ROADsight 30 - AUTOLAMP.cz ROADsight 50 - AUTOLAMP.cz ROADsight REAR 10 - AUTOLAMP.cz
můžete objednávat na INTERCARS.cz ROADsight 20 - INTERCARS.cz ROADsight 30 - INTERCARS.cz ROADsight 50 - INTERCARS.cz ROADsight REAR 10 - INTERCARS.cz
Video rozlišení @ 30fps1080p1080p1440p1080p
Zorné pole120°130°140°130°
Obrazovka2''2''XX
GPS trackingXXX
WifiXX
Režim parkováníXX
Velikost paměťové karty3až 32GBaž 32GBaž 128GBX
Připojení k zadní kameřeXX-
OSRAMconnectXX
OSRAM záruka42 roky2 roky2 roky2 roky
PoznámkaFunguje jen v kombinaci s přední kamerou ROADsight 50
DETAILNÍ VLASTNOSTI ROADsight 20 ROADsight 30 ROADsight 50 ROADsight REAR 10

Palubní autokamery OSRAM ROADsight v akci:

OSRAM ROADsight

Přední a zadní kamery s vysokým rozlišením

OSRAM ROADsight palubní kamery

Někdy se v provozu dostanete do situací, kdy se všechno seběhne velmi rychle a nehoda je nevyhnutelná. Poté si můžete pamatovat jen části toho, co se stalo. Palubní kamery s vysokým rozlišením zaznamenají i to, co se děje mimo vaše zorné pole. Senzor G-Shock v zařízení zajišťuje, že kamery zahájí proces nahrávání, i když je vozidlo zaparkováno. Palubní kamery vám mohou poskytnout dobrý, uklidňující pocit, že potenciálně důležitý obrazový materiál je uložen a je v případě potřeby k dispozici pro pozdější analýzu, je-li to nutné.1 Vysoce kontrastní černobílé noční snímky z palubní kamery ROADsight 50 vám zaručí, že i při kolizích ve tmě zachytíte téměř každý detail.

Váš nenápadný společník
Palubní kamery OSRAM ROADsight jsou navrženy v diskrétních tmavých šedých odstínech. Díky malým vnějším rozměrům se kompaktní malé kamery nenápadně začlení do interiéru vozu a zvenčí jsou téměř neviditelné. Umístěné za zpětným zrcátkem jsou nyní palubní kamery nerušivé a vy se můžete plně soustředit na provoz.

Přístup přes aplikaci
Aplikace OSRAMconnect, kterou lze stáhnout z obchodu Apple App Store nebo Google PlayStore, vás připojí k vašemu vozu.2 Okamžitě můžete přenést záznam ze své palubní kamery ROADsight 30 nebo ROADsight 50 (včetně ROADsight REAR 10, je-li k dispozici) do svého smartphonu a uložit ho tam.1

Snadná instalace
Každá palubní kamera ROADsight je dodávána s nástroji pro instalaci kabelů za vnitřní obložení vozidla. To umožňuje, aby byl napájecí kabel s USB připojením a 12V zástrčkou instalován téměř neviditelně uvnitř automobilu. Jakmile je držák připevněn k čelnímu sklu, lze na něj magnetickou kameru připevnit a přesunout do požadované polohy záznamu.

Kamera pro pohled dozadu
Zadní kamera ROADsight REAR 10, přilepená k zadnímu oknu, dokáže rozpoznat interiér vozidla nebo silnici za ním. V obou případech musí být zadní kamera připojena kabelem k palubní kameře ROADsight 50.

OSRAMconnect –
spojuje Vás s Vaším vozem

OSRAMconnect App

Snadný přístup k fotkám a videím

Aplikace OSRAMconnect vás připojí k palubní kameře OSRAM ROADsight 30 nebo ROADsight 50 a usnadní vám přístup k záznamům. Sledujte videa a obrázky pořízené kamerou přímo na smartphonu a ukládejte je. Například fotky nehody jsou rychle přístupné a lze je v případě potřeby použít jako důkaz.1

Můžete také použít aplikaci OSRAMconnect ve smartphonu k úpravě nastavení palubní kamery.2

Stáhněte OSRAMconnect app zde:

Google PlayStore

Apple App Store

1 Upozornění: Je třeba dodržovat zejména zvláštní požadavky a legislativu jednotlivých zemí týkající se doby trvání záznamů / použití a přenosu údajů. Prosím, seznamte se se zákony o ochraně osobních údajů vaší země a zajistěte, abyste je dodržovali. Také se prosím seznamte a dodržujte příslušné zákony a předpisy týkající se používání a vlastnictví palubních kamer ve vaší zemi.
2 ROADsight palubní kamery přicházejí s firmwarem v 11 různých jazycích: CZ, DE, EN, ES, FR, IT, NL, PL, RO, RU, SE. Aplikace OSRAMconnect poskytuje 7 jazyků: DE, EN, ES, FR, IT, NL, PL.
3 Slot pro kartu micro-SD. Karta není součástí dodávky.
4 Podrobné podmínky jsou k dispozici na našich záručních stránkách.

Objevte další produkty a vybavení pro automobily: