Vynikající vybavení dílen a servisů

Pro vaši dobře odvedenou práci

Vyrobeno profesionály, určeno pro profesionály

Vyzkoušejte si naše nové produkty a zůstaňte s námi v kontaktu, abyste se o nových produktech dozvěděli jako první!

Profesionálové potřebují vybavení, které vydrží náročnou každodenní práci. Proto společnost OSRAM uvádí na trh speciálně vyvinutou řadu inspekčních svítilen a také zařízení pro nabíjení a testování baterií pro dílny a servisy.

Nová řada OSRAM PRO je určena pro intenzivní a dlouhodobé používání v dílnách a servisech. Řada OSRAM PRO využívá nejmodernější technologie a bude vám cennou oporou při každodenní práci.

Inspekční svítilny

Plno praktických funkcí - světlo přesně tam, kde ho potřebujete

Přehled řady LEDinspect PRO

Úplné portfolio inspekčních svítilen
pro všestranné použití.

Péče o baterie

Zajistěte nejlepší možnou údržbu baterií

Řada OSRAM PRO dokáže baterie nejen nabíjet, ale v závislosti na stavu baterie umožňuje také její opravu a dokonce i diagnostiku alternátoru. Některé modely nabízejí také funkci podpory baterie, která umožňuje spouštět elektrické obvody vozidla a provádět diagnostiku nebo nahrávání dat.

Vozidla jsou dnes vybavena řadou elektronických zařízení, která mohou klást nároky na baterii vozidla. Tato technologie se neustále vyvíjí, ale pro optimální výkon elektroniky vozidla je stále nezbytné co nejlepší napájení a údržba baterie. Společnost OSRAM proto začala vyvíjet ucelenou řadu profesionálních výrobků, které dokáží zajistit dlouhou životnost baterií pro 12V i 24V aplikace.

Přehled řad BATTERYtest PRO a BATTERYstart PRO

Přehled řady BATTERYcharge PRO

Získejte přehled o kompletním portfoliu auto-moto vybavení.