OSRAM – celosvětová jednička

Přesnost, kvalita a inovace ve všech oblastech automobilového osvětlení, péče a vybavení.

Za více než 110 let se stal OSRAM celosvětově lídrem na trhu automobilového osvětlení. Jsme důvěryhodným partnerem předních výrobců automobilů z celého světa. Polovina každoročně vyrobených osobních vozů je vybavena světelnými zdroji OSRAM.

Neustále zdokonalujeme naše produkty. Jako přímý dodavatel výrobcům automobilů průběžně testujeme jejich kvalitu, ke koncovým zákazníkům se tak vždy dostávají vynikající produkty, rok za rokem. OSRAM je globálním hráčem, má své pobočky v mnoha zemích po celém světě, produkty se tak dostanou ke každému zákazníkovi. Centrála sídlí v Mnichově.

V roce 1925 Osram představil světu jednoduché, ale geniální řešení - autožárovku se dvěma vlákny, jedno pro potkávací světlo a druhé pro dálkové světlo. To umožnilo sloučit všechny funkce, které dříve zabíraly mnoho prostoru a vyžadovaly složité mechanické konstrukce, do jediného světelného zdroje. Autožárovka produkovala dva paprsky různých sil a úhlů v jednom reflektoru. Autožárovka BILUX® byla vyvinuta a speciálně zaregistrována u OSRAM.

Výrobci světlometů reagovali rychle a tato technologie se stala typickou ve všech konvenčních vozidlech v 60. a dokonce 70. letech. Je stále k dispozici, i dnes v původní podobě. První generace žárovek OSRAM Bilux® měla patici P45t a výkon 40/45 wattů.

Naše hlavní zásady

Dodavatel originálních dílů s úplným řízením kvality

„Vyrobeno v Německu“

V současnosti má OSRAM nejlepší techniky a inženýry vyvíjející nové světelné technologie na několika místech v Německu. Naše certifikované řízení kvality vytváří inteligentní světelná řešení a udržuje nejlepší kvalitu výrobků bez kompromisů. Proto je OSRAM vývojovým partnerem předních výrobců světlometů.

Kvalita prvovýroby i u náhradních dílů

Automobilové náhradní díly OSRAM podléhají stejnému řízení kvality a přesnosti výroby jako originální díly.

Blízko k zákazníkovi

Produkty OSRAM překračují všechny minimální kvalitativní požadavky EHK. Přísné požadavky výrobců automobilů jsou naším standardem. Usilujeme o uspokojení potřeb našich zákazníků a péči o jejich bezpečnost na silnici. Neustálý vývoj světelných zdrojů vozidel pro ještě lepší osvětlení silnice a pro ještě ostřejší vnímání ostatních účastníků silničního provozu jsou v OSRAM vždy v centru pozornosti.

Na veletrzích a akcích pro automobilové nadšence si mohou lidé z branže i koncoví uživatelé prohlédnout výrobky OSRAM na vlastní oči. Naše inovativní výrobky si můžete osahat na našich stáncích přímo na vzorových vozech nebo motocyklech. Objevte také naši novou nabídku péče o vůz a vybavení, které vás připraví na cestu.

OSRAM Automotive na veletrzích

Důvěra ve značku OSRAM - ověřte si pravost produktů

OSRAM je dobře známý jako důvěryhodná značka s řadou výrobků s prémiovou kvalitou. Bohužel se na trhu objevují padělky. Imitace produktů OSRAM a obalů nejsou pouze obchodním problémem, ale také bezpečnostním rizikem pro naše zákazníky.

Abychom zajistili minimalizaci padělaných výrobků, vytvořili jsme program OSRAM „Světlo je důvěra“. Nyní se naši zákazníci mohou sami rychle online přesvědčit, jestli si koupili originální žárovky OSRAM.

Program společnosti OSRAM „Světlo je důvěra“

Principiálně udržitelné

Ochrana životního prostředí v OSRAM zasahuje dále než na pouhé dodržování právních předpisů: naše výrobky jsou navrženy s cílem ušetřit přírodní zdroje, zaměřené na úsporu energie a redukci obalového materiálu.

Náš systém managementu životního prostředí, certifikovaný normou ISO 14001, zaručuje konzistentnost a udržitelnost.