Přehled a nákup nabíječek autobaterií OSRAM BATTERYcharge

BATTERYcharge 904 • BATTERYcharge 906 • BATTERYcharge 908

Nabíječky OSRAM

BATTERYcharge 904

BATTERYcharge 906

BATTERYcharge 908

můžete objednávat na ALZA.cz BATTERYcharge 904 - ALZA.cz BATTERYcharge 906 - ALZA.cz BATTERYcharge 908 - ALZA.cz
můžete objednávat na AUTOLAMP.cz BATTERYcharge 904 - AUTOLAMP.cz BATTERYcharge 908 - AUTOLAMP.cz
můžete objednávat na AUTOKELLY.cz BATTERYcharge 904 - AUTOKELLY.cz BATTERYcharge 906 - AUTOKELLY.cz BATTERYcharge 908 - AUTOKELLY.cz
Základní vlastnostiBATTERYcharge 904BATTERYcharge 906BATTERYcharge 908
Dobíjecí proud (až do)4 A6 A8 A
Udržovací mód (až do)2 A3 A4 A
Maximální kapacita baterie pro dobíjení vozidel 12V90Ah110Ah150Ah
Maximální kapacita baterie pro dobíjení vozidel 24V----70Ah
Doporučeno proMotocykly, autaMotocykly, auta, SUV, vanMotocykly, auta, SUV, van, dodávky
Kompatibilní se Start/Stop systémem
Počet kroků pro nabití olověných, AGM, EFB baterií999
Počet stupňů pro nabití lithiové baterie777
OSRAM záruka2 roky*2 roky*2 roky*
DETAILNÍ VLASTNOSTI BATTERYcharge 904 BATTERYcharge 906 BATTERYcharge 908

OSRAM nabíječky autobaterií v akci:

* Přesné podmínky najdete na našich stránkách

OSRAM BATTERYcharge

Inteligentní zařízení pro nabíjení a údržbu baterií pro vozidla od 6 V do 24 V

BATTERYcharge - Inteligentní nabíječky autobaterií

Zvláště když auta nejezdí denně, ale většinu času tráví zaparkované, je nutné udržovat jejich baterie. Během jízdy alternátor poskytuje téměř vždy plně nabitou baterii, ale po delší dobu parkování se baterie vozidla neustále vybíjí. Nezáleží na tom, zda se jedná o vaše druhé auto, auto manželky nebo kabriolet pro sváteční příležitosti - aby bylo zajištěno spolehlivé nastartování po dlouhé době nečinnosti, baterie vozidla by měla být pravidelně udržována.

Udržujte svou baterii tak, jak si zaslouží
Naše produktová řada OSRAM BATTERYcharge poskytuje ideální podmínky pro baterii vašeho vozidla. Inteligentní zařízení pro údržbu baterie nabíjejí, chrání a obnovují baterii vašeho vozidla. I při nízkých teplotách bude vaše baterie připravena a automaticky udržována úplně dobitá - dokud nebudete chtít znovu nastartovat a vyrazit. Nabíječky OSRAM mohou zabránit úplnému vybití baterie a tím prodloužit její životnost.

Užitečné funkce
BATTERYcharge na vás jistě zapůsobí spoustou užitečných funkcí: všechny tři nabíječky autobaterií, které máme v portfoliu, jsou kompatibilní s vozidly s automatikou start-stop a chrání baterii vašeho vozu před úplným vybitím. Lithiové baterie se nabíjejí 7-mi krokovým nabíjecím cyklem, zatímco nejběžnější olověné baterie / AGM se nabíjejí bezpečným 9-ti krokovým nabíjecím cyklem. Na nabíječky OSRAM BATTERYcharge vám poskytujeme dvouletou záruku*.

Snadná manipulace, udržovací mód
Nabíječky BATTERYcharge jsou inteligentní a velmi snadno se s nimi manipuluje. Stisknutím tlačítka zahájí zařízení svůj vícestupňový nabíjecí cyklus a automaticky se přepne do režimu údržby, jakmile je baterie znovu plně nabitá. Velké LCD displeje s podsvícením jsou snadno čitelné i za špatných světelných podmínek. Protože jsou všechny jednotky vybaveny ochranou proti přepólování a přepětí, můžete se po připojení nabíječky BATTERY jednoduše soustředit na jiné věci.

Vhodné pro mnoho typů vozidel
Pro váš vozový park neexistují téměř žádná omezení: zatímco modely BATTERYcharge 904 a BATTERYcharge 906 zvládnou vozidla od 6 V do 12V, nabíječka BATTERYcharge 908 zvládne i vozidla 24 V. Nabíječky jsou tedy vhodné pro motocykly, většinu osobních a dodávkových automobilů a v případě BATTERYcharge 908 dokonce pro dodávky a menší nákladní vozy.

Objevte další produkty a vybavení pro automobily: