Stažení výrobků z trhu

Společnost ams OSRAM z důvodu možné technické závady, která může vést k přehřátí zařízení, stahuje z prodeje bateriový startér BATTERYstart 360, obj. číslo OBSL 360. Společnost ams OSRAM každému zákazníkovi vrátí peníze nebo nabídne náhradní produkt a startéry řádně a ekologicky zlikviduje.

Přehled a nákup produktů BATTERYstart

BATTERYstart 200 • BATTERYstart 300 • BATTERYstart 400

Startovací zdroje OSRAM

BATTERYstart 200

BATTERYstart 300

BATTERYstart 400

můžete objednávat na ALZA.cz BATTERYstart 200 - ALZA.cz BATTERYstart 300 - ALZA.cz BATTERYstart 400 - ALZA.cz
můžete objednávat na AUTOKELLY.cz BATTERYstart 200 - AUTOKELLY.cz BATTERYstart 300 - AUTOKELLY.cz BATTERYstart 400 - AUTOKELLY.cz
můžete objednávat na AUTOLAMP.cz BATTERYstart 200 - AUTOLAMP.cz BATTERYstart 300 - AUTOLAMP.cz BATTERYstart 400 - AUTOLAMP.cz
Základní vlastnostiBATTERYstart 200BATTERYstart 300BATTERYstart 400
Kapacita baterie6 000 mAh13 000 mAh16 800 mAh
Doporučený objem benzínového motoru (až do)3l6l8l
Doporučený objem naftového motoru (až do)--3l4l
Startovací proud150A300A400A
Špičkový proud500A1500A2000A
Doba dobíjení2 h3 h3 h
Počet USB konektorů 2.1A122
12V zásuvka----
Funkce powerbanky
LED svítilna
Pouzdro na skladování
OSRAM záruka2 roky*2 roky*2 roky*
DETAILNÍ VLASTNOSTI BATTERYstart 200 BATTERYstart 300 BATTERYstart 400

OSRAM startéry autobaterií v akci:

1 Více na webových stránkách týkajících se poskytovaných záruk
2 Doba nabíjení: 1 hodina při použití 30W nabíječky; 3 hodiny při použití 5V 2A nabíječky
3 Doba nabíjení: 1,5 hodiny při použití 30W nabíječky; 4,5 hodiny při použití 5V 2A nabíječky

OSRAM startovací zdroj

Startovací zdroj pro váš vůz

OSRAM BATTERYstart

Kompaktní, silný startovací zdroj

Téměř každý řidič občas nenastartuje svůj vůz. Slabá nebo dokonce zcela vybitá baterie nejen oddaluje vaše plány, ale je také velmi frustrující. Obzvláště v zimě je to problém, baterie mohou mít omezenou funkci nebo se rychleji vybíjí. Zapomenutá zapnutá zařízení, jako je rádio nebo osvětlení interiéru vozu, plýtvají energií - zejména u starších automobilů bez automatického vypnutí. Pokud v dohledu není žádný soused se startovacími kabely a čas se krátí, mohou vám šikovné a výkonné startovací baterie pomoci rychle dobít baterii vašeho vozidla.

Rychlá pomoc
Staňte se nezávislí na pomoci třetích stran: BATTERYstart OSRAM s lithium-kobaltovou technologií vás během chvilky vrátí na cestu. Jednoduše vyberte produkt, který odpovídá objemu motoru vašeho vozu - díky své kompaktní konstrukci se všechny tři baterie pro startování snadno vejdou do odkládací přihrádky vašeho vozidla, a proto jsou v případě potřeby vždy připraveny k použití.

Malý, ale výkonný
Malé rozměry a - v závislosti na modelu - hmotnost od 300 g do 700 g: Baterie BATTERYstart pro okamžitý start jsou praktické a výkonné, vše v jednom. Nejlepší ze všeho je, že díky připojení USB fungují také jako powerbanka a mohou nabíjet mobilní zařízení, jako jsou smartphony, fotoaparáty, tablety a další. Všechny modely jsou navíc vybaveny jasným LED světlem, které pomáhá připojit baterii v noci nebo v tmavých garážích. Integrovaná bezpečnostní opatření zabraňují poškození například přepólováním, přehřátím nebo zkratem.

Připraveno stisknutím tlačítka
Přečtěte si prosím pečlivě uživatelskou příručku k vašemu produktu BATTERYstart, nejlépe hned po zakoupení. V případě nouze tak budete připraveni a budete si vědomi, jaká opatření podniknout. Chcete-li nastartovat vozidlo, připojte oba startovací kabely k autobaterii podle jejich pólů. Správné pořadí připojení a odpojení je popsáno v pokynech. Stisknutím tlačítka uvolní BATTERYstart pulz spouštějící vaši baterii - pak jste připraveni nastartovat motor. Nezapomeňte poté startovací zdroj plně nabít, aby byl připraven k opětovnému použití.

Najděte ten správný produkt pro vaše vozidlo
Rodina BATTERYstart zahrnuje startovací zařízení vhodná pro benzínové motory 3 až 8 litrů nebo naftové motory se 4 litry. Se správným zařízením můžete startovat automobily a motocykly i vozidla až po SUV a dodávkové vozy. BATTERYstart 400 je také vybaven zásuvkou 12V, a proto může napájet příslušenství s 12V zástrčkou mimo vozidlo, jako jsou chladničky, ventilátory nebo přenosné kompresory.

Startovací zařízení pro dílny: BATTERYstart PRO

Dobíjí se za 60 sekund

OSRAM BATTERYstart PRO 700 v akci:

Startovací kabely OSRAM v akci:

Objevte další produkty a vybavení pro automobily: