LED inspekční svítilny

Mobilní, praktické, se silným světlem
Dvě řady: pro profesionály i do domácích dílen a garáží

LED inspekční svítilny

Skvělí partneři pro všechny kutily
LEDinspect inspekční svítilny

LEDinspect: LED inspekční svítilny do vaší garáže
Dobíjecí nebo běžné bateriové LED svítilny jsou ideální pro použití doma. Svítilny jsou vybaveny odolnými vysoce výkonnými LED diodami a poskytují optimální osvětlení i v nejužších prostorech a obtížně přístupných místech. Další výhodou svítilen OSRAM je jejich robustní design a snadno uchopitelný povrch odolný vůči nečistotám. Na všechny svítilny LEDinspect se vztahuje dvouletá záruka1.

Velmi praktické
Všechny svítilny OSRAM LEDinspect umožňují obzvláště příjemnou práci. Většinu svítilen lze také jednoduše instalovat na vhodné místo díky kombinaci háku a magnetu. S trvanlivou dobíjecí baterií nejsou problém ani při práci, která trvá déle. Tyto svítilny jsou proto ideálním pomocníkem pro údržbu a opravy vašeho vozidla.

Přehled svítilen OSRAM LEDinspect

Více informací naleznete v katalogu

Naše LEDinspect svítilny pro kutily v akci:

Další informace
Inspekční svítilny LEDinspect

Profesionální pomocníci v servisech
LEDinspect PRO inspekční svítilny

LED inspekční svítilny pro každodenní použití
Nová kontrolní světla LEDinspect PRO jsou speciálně vyvinuta pro komplexní údržbu a opravy, které řešíte každý den ve své garáži. LEDinspect PRO využívá LED diody, které poskytují výjimečnou svítivost: intenzivní bílé světlo s teplotou chromatičnosti až 6 000 Kelvinů. Každý jedinečný design svítilny odráží porozumění profesionálním aplikacím a dodává světlo přesně tam, kde ho potřebujete. Na všechny inspekční svítilny LEDinspect PRO se vztahuje 3letá záruka1.

Velmi užitečné při vaší práci
Obzvláště praktické: téměř všechny svítilny jsou vybaveny odolnou a dobíjecí baterií, která umožňuje obzvláště příjemnou práci. Produkty LEDinspect PRO se navíc snadno uchopí, mají povrch odolný vůči nečistotám a jsou voděodolné (podle různých typů ochrany). Mnoho svítilen má magnety, spony, háčky, svítilny a nástavce, které směrují světlo a poskytují vám možnost mít obě ruce volné.

Přehled svítilen OSRAM LEDinspect PRO

Více informací naleznete v katalogu

Naše LEDinspect PRO inspekční svítilny pro profesionály v akci:

Více informací
Inspekční svítilny LEDinspect PRO

Malí pomocníci:

1 Please refer to our guarantee pages for precise conditions