Přinášíme světlo do života

OSRAM LEDriving osvětlení

Výkon a styl

Představujeme svítidla OSRAM LEDriving. Nyní můžete zažít dokonalé osvětlení! Nejnovější design přináší výkon a styl.

Mrkněte na to!

Vdechněte nový život starému příteli, posuňte svůj vlastní vůz na vyšší úroveň pomocí osvětlení OSRAM. Zvolte vlastní cestu, s oceněnými světlomety, poutavým dynamickým osvětlením bočních zrcátek a koncovými světly, které se nedají přehlédnout - to vše legálně a velmi snadno!

Objevte design!

Bezpečnost a výkon

Vylepšete svůj vůz s naším portfoliem prémiových řešení osvětlení OSRAM LEDriving. Vidět dále. Reagovat dříve. Jet s důvěrou.

Objevte výkon

Osvětlení Vašeho vozu můžete vylepšit kompletně - od čelních světlometů po koncová světla

LEDriving světlomety

Vylepšete vzhled svého vozidla ve dne a ukažte plnou sílu světla prvotřídní kvality v noci. Řada LED světel OSRAM poskytuje automobilovým nadšencům jednoduché a legální vysoce výkonné inovační řešení. Kontrastní a brilantně chladná bílá LED a xenonová světla vám umožní vidět dál, a reagovat dříve díky technologii homogenních světlovodů. Řidiči mohou využít těchto možností: buď plně ledkové LEDriving Full LED světlomety (k dispozici pro VW Golf VII, VW Amarok a BMW 1 Series), nebo LEDriving XENARC světlomety kombinující výbojkové a LED osvětlení pro VW Golf VI a Ford Focus 3.

Objevte více

LEDriving dynamické směrové osvětlení bočních zrcátek

Dynamické směrovky integrované do bočních zrcátek. Tato sofistikovaná světla LED vestavěná do krytu zrcátka vašeho vozidla nabízejí až o 200% vyšší jas * než běžná směrová světla.

Získejte přístup ke skvělému světelnému výkonu - na rozdíl od tradičních halogenových světel, LED dosáhnou maximální světelný výkon okamžitě.

* Ve srovnání s minimálními požadavky ECE R6

LEDriving koncová světla

Proč by měla přední světla vypadat lépe než zadní? LED zadní světla OSRAM přinášejí inovativní technologii osvětlení také do zadní části vozidla. Tato plně integrovaná jednotka zahrnuje poziční LED světlo, brzdové světlo LED, LED světlo zpětné i LED směrovky (podle typu) s teplotou chromatičnosti až 6 000 K.

Testováno v náročných podmínkách

Tyto a mnoho dalších testů provádíme s našimi LEDriving světlomety:

Jsme tu pro Vás