Bezpečnost a výkon

Vylepšete svou jízdu pomocí nejnovější technologie LED

Modernizace světel také znamená zvýšení bezpečnosti na silnicích. Nejenže budete moci lépe vidět, ale budete také lépe viděni. Pokud jde o kvalitu a výkon se svítidly OSRAM LEDriving, není prostor pro kompromisy.

Řada možností

Řada svítidel LEDriving společnosti OSRAM vám umožní vidět dále a reagovat dříve díky optické technologii bez světelných bodů a nejmodernější technologii světlovodu. Ať už si vyberete jakýkoli design, upgrade vašich původních světlometů může zlepšit viditelnost až o 200% * , což výrazně snižuje riziko řízení v noci.

* Až o 200% více světla ve srovnání s minimálními požadavky ECE R112.

Technologický pokrok porazí temnotu

Výrobky OSRAM jsou vyvíjeny a vyráběny v Německu a testovány pomocí simulací prostředí. Zajišťují výkon v nejextrémnějších podmínkách. Jsme hrdí na to, že jsme byli oceněni! Získali jsme Automechanika Awards 2018 a German Innovation Awards 2019 za naše světlomety Golf VII.

V souladu s legislativou

Všechny produkty OSRAM jsou navrženy pro jednoduchou instalaci typu plug & play. Ještě lepší je, že jsou předem schváleny pro použití na silnici, aniž by musely být registrovány (ECE certifikováno podle ECE R6 / R10).

Objevte kompletní OSRAM portfolio

Máme to, co potřebujete: Širokou nabídku inovativních a oceněných produktů OSRAM, která je určena pro všechny automobilové aplikace. Charakteristickým znakem celého našeho portfolia je jedinečná kombinace designu a nejmodernějších technologií.

Jsme tu pro Vás