Mrkněte se na to!

Posuňte styling a designové prvky svého vozu na zcela novou úroveň, budete vyčnívat z davu.

I design Vašeho vozu o Vás něco napoví

Máte řadu možností pro vylepšení svých původních světlometů, v závislosti na modelu, který řídíte. Majitelé modelů VW Golf VII mohou například zvýšit jas až o 200% * tím, že použijí LED technologii pro všechny typy osvětlení - pro potkávací světla, dálková světla, denní svícení, poziční světla i pro směrovky. Drivery modelů VW Golf VI a Ford Focus 3 si mohou fungovat pro výkonné xenonové výbojky v kombinaci s LED denními světly, které nabízejí až o 70% více světla. *

* Ve srovnání s minimálními požadavky ECE R112

Vynikající LED technologie

Možnosti, které máte k dispozici, zahrnují plně LEDková světla i kombinaci XENON / LED - v závislosti na modelu vozu, který řídíte. Každá možnost vám poskytuje přístup k nejmodernějším technologiím a zvyšuje světelný výkon vašeho vozidla a zajišťuje rovnoměrné rozložení světla s vysokým kontrastem a skvěle chladnými bílými LED.

Nepřehlédnutelné

Všechny naše světlomety mohou být instalovány bez jakýchkoli dalších úprav, a proto se jednoduše zapojují. Navíc není potřeba další investice do automatického nastavení sklápění nebo systému čištění světlometů. S hrdostí jsme vytvořili něco jedinečného, ​​co nepřehlédnete ani ve dne ani v noci.

Objevte celé portfolio

Máme to, co potřebujete: Náš široký sortiment inovativních a oceněných produktů je určen pro všechny automobilové aplikace. Charakteristickým znakem celého našeho portfolia je jedinečná kombinace designu a nejmodernějších technologií.

Jsme tu pro Vás