Záruka na světlomety XENARC ORIGINAL

OSRAM je zavázán dosahovat nejvyšší kvality výbojek XENARC ORIGINAL. OSRAM tak nabízí čtyřletou záruku na tyto světlomety.

Mají robustní konstrukci a byly intenzivně testovány na teplotní odolnost, odolnost proti nárazům, vibracím a vůči vodě. HID výbojky jsou vyrobeny tak, aby vám vydržely, čímž šetří váš čas a peníze, které byste investovali do jejich výměny a údržby.

4letá záruka
  • Výbojky XENARC ORIGINAL

Jak záruka funguje

Pokud v průběhu záruční doby dojde k poruše čelních světel OSRAM XENARC ORIGINAL v důsledku vady výrobku při nekomerčním využití, vztahuje se na ně záruka OSRAM. Vezměte na vědomí: Záruka se týká pouze náhradních výbojek, které byly zakoupeny v maloobchodě pouze v zemích, kde je zákaznická podpora, viz seznam zemí.

Ke stažení: Reklamační proces, štítek s adresou a reklamační formulář Záruka: Instrukce krok po kroku Servis OSRAM: Seznam zemí pro uplatnění záruky

Abyste obdrželi náhradu, je nutné zaslat vadný výrobek na adresu společnosti OSRAM spolu s účtenkou a poštovným zaplaceným odesílatelem. Tato záruka nemá vliv na zákonná práva kupujícího.