Záruční proces pro žárovky ULTRA LIFE a výbojky XENARC ULTRA LIFE

Stejně jako u všech výrobků OSRAM je i u našich žárovek ULTRA LIFE a výbojek XENARC ULTRA LIFE pečlivě kontrolována jejich vysoká kvalita. Proto OSRAM nabízí záruku výrobce.

4letá záruka
  • Na výbojky XENARC ULTRA LIFE poskytujeme unikátní 10letou záruku pro koncové zákazníky.
  • Na halogenové žárovky ULTRA LIFE nabízíme pro koncové zákazníky čtyřletou záruku.

Novinka – bez online registrace

  • Abyste mohli využít záruku, není třeba registrovat žárovky ani výbojky online. Pokud chcete uplatnit záruku na výrobek, uschovejte si účtenku a předložte ji při reklamaci.
  • Záruka se vztahuje na všechny žárovky ULTRA LIFE a výbojky XENARC ULTRA LIFE od data zakoupení. Níže je uveden seznam zemí, které záruku nabízejí.

Zde je popsáno, jak záruka funguje

Na žárovky ULTRA LIFE a výbojky XENARC ULTRA LIFE, které během několikaletého období nekomerčního používání přestanou správně fungovat v důsledku závady výrobku, se vztahuje záruka OSRAM. Upozornění: Záruka platí pouze pro země s adresami zákaznických servisů.

Chcete-li uplatnit prodlouženou záruku (nad zákonnou záruku 2 roky), kontaktujte zákaznický servis společnosti OSRAM (osram@osram.cz). Nárok na reklamaci bude odborně posouzen.

Záruční nárok na XENARC ULTRA LIFE a ULTRA LIFE

Pokud chcete reklamovat výrobní vadu do dvou let od nákupu světelného zdroje, obraťte se na svého prodejce. Pokud chcete využít nadstandardní záruku OSRAM a výrobní vadu reklamujete více než dva roky od nákupu, postupujte dle pokynů níže.

Ke stažení: Podrobné pokyny a reklamační formulář Servis OSRAM: Seznam záručních adres