OSRAM LEDriving driving & working lights

Temnota nemá šanci!

Pro nákup srolujte níže do sekce "Objednávejte u našich partnerů"

OSRAM LEDriving přídavná dálková & pracovní světla

OSRAM přepisuje pravidla toho, co můžete od svého vozidla očekávat. Řada různých výkonů, tvarů a úhlů světla vám nyní umožní přinést intenzivní bílé LED světlo do nejtemnějších koutů světa, při práci nebo ve volném čase. Na výběr jsou také tři řady reflektorů: multifunkční, funkční a tenké. S OSRAM je světlo osvobozující - na silnici i v terénu.

Světlo na vašich cestách on-road nebo off-road

On-road

LEDriving přídavná dálková světla

Ať už si chcete užít stylové zvýrazňující světlo, které vylepšuje vzhled vašeho vozidla ve dne, nebo si dopřát silné vysoce kvalitní světlo pro jízdu na silnici v noci, LED světla OSRAM jsou jasnou volbou. Robustní a kompaktní, kombinují extrémně vysokou optickou účinnost s rovnoměrnou distribucí světla a designem reflektorů snižujícím oslnění.

Dálková světla OSRAM LEDriving jsou kompatibilní s ECE a jsou povolena pro použití na veřejných komunikacích. Vyznačují se nejen vynikajícím designem, ale také vynikajícím světelným výkonem.

Off-road

LEDriving working lights

Tato robustní a kompaktní světla jsou odolná a navržená tak, aby zvládla i ty nejnáročnější aplikace. Produkce neklesne, ani když se setmí - díky těmto intenzivně bílým LED světlům s extrémně vysokou optickou účinností a důmyslným chlazením. Díky výkonným světlům pro dálkové i okolní osvětlení si usnadníte práci.

S pracovními světly OSRAM LEDriving můžete pracovat i v noci. Upozornění: Pracovní světla OSRAM LEDriving nejsou schválena ECE. To znamená, že je nelze používat při jízdě po veřejných komunikacích.

Silnější světlo pro viditelnost na větší dálku

Vylepšete své vozidlo pomocí bílého LED světlometu, které se montuje tak snadno, že to skutečně oceníte. Posviťte si na silnici před sebou do větší dálky, od krajnice ke krajnici.

Dobrodružné cesty

V terénu si chcete být jisti, že vás vaše vybavení nezklame. Pracovní světla OSRAM LEDriving jsou konstruována tak, aby zintenzivnila jízdu v obtížných podmínkách. Asfalt můžete nechat za sebou a jasně vidět, co vás čeká. Tyto robustní a stylové reflektory ve tvaru x mohou zlepšit vidění do blízka i do dálky i za těch nejextrémnějších podmínek.

Nyní můžete svůj vůz vylepšit - ve dne i v noci.

S OSRAM uvidíte lépe a budete lépe vidět. Během dne funkce „pozičního světla“ naší multifunkční řady upozorní ostatní účastníky silničního provozu na vaši přítomnost. V noci další funkce dálkových světel zlepšuje viditelnost na velké vzdálenosti a varuje ostatní.

Tvrdě pracujete. Vaše světla také.

Mějte pod kontrolou celé své zorné pole ve všech denních i nočních hodinách, protože naše odolné LED a pracovní světla LEDriving neznají únavu.

Usnadněte si tvrdou práci

Když slunce zapadne, vaše práce nekončí? Nenechte se zastavit: Naše pracovní světlomety LEDriving poskytují silné světlo na dálku i pro osvětlení blízkého okolí. Produkce neklesne, když padne tma díky těmto intenzivně bílým LED světlům s extrémně vysokou optickou účinností a sofistikovaným chlazením.

Přehled portfolia

Přehled všech produktů

Zde je přehled LEDriving driving & working light výrobků
včetně objednacích kódů.

Podívejte se na naše produkty v akci

Chtějte OSRAM, jedničku v automobilovém osvětlování

Díky výkonnému osvětlení okolí do vzdálenosti až 635 m vám OSRAM světlomety s vysokým jasem ukáží cestu.

S OSRAM světlomety najdete pro sebe ideální řešení. Ať již chcete světelný paprsek úzký nebo široký, nebo kombinaci - můžete volit různé úhly a styly.

Homogenní distribuce světla a snížení oslnění, a to i za zhoršených podmínek viditelnosti, zvyšuje bezpečnost silničního provozu.

S extrémně robustním polykarbonátovým krytem a vícenásobnou ochranou proti přepětí zajišťují reflektory LEDriving společnosti OSRAM spolehlivost v nejextrémnějších podmínkách.

Všechna doplňková dálková a pracovní světla OSRAM LEDriving byla důkladně testována v našich laboratořích. Proto vám poskytujeme 5letou záruku nebo 2letou záruku (řada Value).

Návod k instalaci

Podívejte se na pokyny k instalaci LEDriving driving a working lights zde ve videu.

Stáhněte si instalační manuál pro EDriving driving a working lights zde.

Návod k instalaci ke stažení

Výkonné LED

Spojili jsme vysoce výkonnou technologii LED OSRAM s nejnovější inovací v oblasti osvětlení. Speciálně navržený zakřivený reflektor OSRAM zvyšuje optický výkon směrováním LED světla tak, aby se snížilo oslnění a zlepšila viditelnost.

Vyzkoušeno a otestováno

Všechna světla OSRAM LEDriving přídavná dálková a pracovní světla procházejí různými testy v naší laboratoři simulace prostředí. Testováním za nejextrémnějších podmínek prostředí dokážeme zajistit produkty prvotřídní kvality.

Objednávejte u našich partnerů: