Varovná světla s LED

Více viditelnosti díky výrobkům LEDguardian

Varovný trojúhelník a vozidlo na krajnici

Varovná světla OSRAM LEDguardian jsou ideálním příslušenstvím s LED pro řidiče, kteří chtějí být na silnici připraveni na každou situaci. Díky vysokému výkonu a bílému LED světlu se dají tyto výrobky použít jako svítilny a poskytují světlo během servisních a údržbových prací na vašem autě. Výkonné barevné světlo LEDguardian taktéž zajišťuje viditelnost v nebezpečných místech a přitahuje pozornost ostatních řidičů

Objevte řadu varovných světel s LED od společnosti OSRAM: vysoce výkonné a robustní nouzové světlo LEDguardian Road Flare a multifunkční svítilna LEDguardian Saver Light Plus. Jasné světlo s LED pro menší práce na vozidle, pro praktickou manipulaci při práci a jako varovné světlo v nebezpečných situacích – dvě světla, která byste měli mít na cestách vždy s sebou.

LEDguardian ROAD FLARE

LEDguardian ROAD FLARE - toto kompaktní a robustní výstražné světlo LED nabízí tři různé provozní režimy: blikání, trvalé zapnutí nebo funkce svítilny. Světlo je vybaveno 16 LED diodami s dlouhou životností a je viditelné z velké vzdálenosti a může poskytnout rozhodující informace o nebezpečí v případě nebezpečí.

Katalog produktů: LEDguardian ROAD FLARE

LEDguardian SAVER LIGHT PLUS

LEDguardian SAVER LIGHT PLUS je praktický všestranný nástroj. Svítilna, výstražné světlo a pracovní světlo vše v jednom produktu! Díky výkonnému LED světlu a detailům, jako je integrované nouzové kladivo na rozbití okna a a řezačka bezpečnostních pásů, se LEDguardian SAVER LIGHT PLUS stává ideálním společníkem na vašich cestách.

Katalog produktů: LEDguardian SAVER LIGHT PLUS