Varovná světla s LED

Více viditelnosti díky výrobkům LEDguardian

Varovný trojúhelník a vozidlo na krajnici

Varovná světla OSRAM LEDguardian jsou ideálním příslušenstvím s LED pro řidiče, kteří chtějí být na silnici připraveni na každou situaci. Díky vysokému výkonu a bílému LED světlu se dají tyto výrobky použít jako svítilny a poskytují světlo během servisních a údržbových prací na vašem autě. Výkonné barevné světlo LEDguardian taktéž zajišťuje viditelnost v nebezpečných místech a přitahuje pozornost ostatních řidičů

Objevte řadu varovných světel s LED od společnosti OSRAM: vysoce výkonné a robustní nouzové světlo LEDguardian Road Flare a multifunkční svítilna LEDguardian Saver Light Plus. Jasné světlo s LED pro menší práce na vozidle, pro praktickou manipulaci při práci a jako varovné světlo v nebezpečných situacích – dvě světla, která byste měli mít na cestách vždy s sebou.

LEDguardian ROAD FLARE

LEDguardian ROAD FLARE - this compact and robust LED warning light offers three different modes of operation: flashing, permanently on, or torch function. Equipped with 16 long-lasting LEDs, the light is visible from a far distance and can provide decisive information about a hazard in case of danger.

Product and further information will be available soon.

Product catalog: LEDguardian ROAD FLARE

LEDguardian SAVER LIGHT PLUS

LEDguardian SAVER LIGHT PLUS is a practical all-rounder. Here, you have a torch, warning light, and work light all in one product! With its powerful LED light, as well as details like integrated emergency hammer and seat belt cutter, the LEDguardian SAVER LIGHT PLUS becomes an ideal companion on your journeys.

Product and further information will be available soon.

Product catalog: LEDguardian SAVER LIGHT PLUS