Servisní svítilny LEDinspect PRO

Profesionální partneři pro vaši dílnu

Servisní svítilny s LED pro denní použití

Nové servisní svítilny LEDinspect PRO jsou zvláště vyvinuty pro komplexní a údržbové práce, které musíte provádět ve vaší garáži každý den. LEDinspect PRO zajišťuje viditelnost díky pokročilým LED, které poskytují výjimečné osvětlení: intenzivní bílé světlo s barevnou teplotou až 6 000 kelvinů. Každý z jedinečných design svítilny odráží pochopení profesionálního použití a dodává světlo přesně tam, kde ho potřebujete.

Výhody, které vám nabízí

Obzvláště praktická: téměř všechny svítilny jsou vybaveny nabíjecí baterií s dlouhou životností, která umožňuje obzvláště příjemnou práci. Dále, výrobky LEDinspect PRO se snadno uchopují a mají povrch odolný vůči nečistotám a jsou vodě odolné (různé druhy ochrany IP). Mnoho výrobků je vybaveno magnety, klipsy, háčky, svítilnami a rozšířeními k nasměrování světla, abyste měli při práci volné ruce.

Ke stažení: Brožura LEDinspect (pdf)

LEDinspect PRO SLIMLINE 500

S 15 výkonnými LED diodami OSRAM a dvěma nastaveními osvětlení až s 500 lm je LEDinspect PRO SLIMLINE 500 výkonná svítilna, která produkuje silné světlo pro vaši garáž. Odolný držák je kromě robustního prémiového designu z hliníku vybaven ohýbacím mechanismem 150 ° a je magnetický. Nejsou potřeba žádné baterie - LEDinspect PRO SLIMLINE 500 lze snadno nabíjet přes USB port a síťové napájení a poskytuje až 4,5 hodiny provozu.

Katalog produktů: LEDinspect PRO SLIMLINE 500

LEDinspect PRO SLIMLINE 280

LEDinspect PRO SLIMLINE 280 vám pomáhá vidět lépe při práci na Vašem voze. Tato nabíjecí ohebná servisní svítilna pracuje až čtyři hodiny na jedno nabití. Vysoký výkon a LED s dlouhou výdrží poskytují výkonné světlo pro vaši práci v garáži. Navíc k vysoce výkonnému hlavnímu světlu (280 lumenů) má tato odolná svítilna funkci baterky (70 lumenů). Je dodávána s integrovanou baterií a dokovací stanicí.

Katalog výrobků: LEDinspect PRO SLIMLINE 280

LEDinspect PRO BONNET 1400

LEDinspect PRO BONNET 1400 poskytuje výkonný LED světelný výkon až 1 400 lumenů. Díky své ultra tenké a robustní konstrukci a nastavitelnému teleskopickému upevnění tato kontrolní svítilna osvětlí každý motor nebo vnitřní prostor vozui. Pomáhá ve Vaší práci homogenním osvětlením, v délce 1,80 má výsuvné upevnění na kapotu. Nabíjení je díky kabelu 5 m docela snadné.

Katalog produktů: LEDinspect PRO BONNET 1400

LEDinspect PRO PENLIGHT 150

LEDinspect PRO PENLIGHT 150 je díky svým 150 lumenům jednou z nejjasněji svítících tužkových svítilen v tenkém designu. Svítí intenzivním bílým světlem s barevnou teplotou až 6 000 kelvinů.

Servisní svítilna může být snadno připevněna pomocí magnetu a klipsu, takže můžete mít volné ruce při práci. Nejsou potřeba žádné baterie – můžete nabíjet pomocí USB portu, střídavého nebo stejnosměrného napětí.

Katalog výrobků: LEDinspect PRO PENLIGHT 150
LEDinspect PRO PENLIGHT 150 UV-A

LEDinspect PRO PENLIGHT 150 UV-A

LEDinspect PRO PENLIGHT 150 UV-A vám svítí při práci na autě tam, kde to nejvíce potřebujete. Díky vysoce výkonným LED s dlouhou životností vám tato svítilna zajistí výborné osvětlení. Navíc, diody emitující světlo jsou optimalizovány pro ultrafialové světlo, které se hodí například při práci na klimatizaci. Díky této tužkové svítilně objevíte i ty nejmenší úniky.

Katalog výrobků: LEDinspect PRO PENLIGHT 150 UV-A

LEDinspect PRO POCKET 280

LEDinspect PRO POCKET 280 je nabíjecí a vysoce kvalitní servisní svítilna s LED v ultra tenkém kapesním provedení. Toto kompaktní, výkonné pracovní světlo s funkcí svítilny je použitelné v celé řadě činností. Skvělý design a jasné světlo umožňuje pohodlnou a přesnou práci. Při práci na autě lze svítilnu snadno upevnit pomocí klipsu a integrovaného magnetického držáku.

Katalog výrobků: LEDinspect PRO POCKET 280

Služby

(EN/DE)
Po–Pá od 8 h do 16 h
(CET)