Servisní svítilny LEDinspect

Perfektní společníci pro kutily

LEDinspect: Servisní svítilny s LED pro osobní použití

Nabíjecími nebo běžnými bateriemi napájená servisní svítilna s LED je ideální pro použití doma. Vybaveny odolnými, vysoce výkonnými LED poskytují svítidla optimální osvětlení i těch nejstísněnějších prostor. Další výhody servisních svítilen OSRAM je jejich robustní design, perfektní uchopitelnost a povrch odolný vůči nečistotám.

Obzvláště praktické

Všechny servisní svítilny LEDinspect OSRAM jsou bezdrátové, a tak se s nimi snadno pracuje. Většinu svítilen lze jednoduše umístit na vhodné místo díky kombinaci háku a magnetu. Ani práce, které trvají déle, nepředstavují problém díky nabíjecí baterii s dlouhou výdrží. Tyto svítilny jsou proto ideálním nástrojem pro údržbu a opravy vašeho vozidla.

Ke stažení: Brožura LEDinspect (pdf)

LEDinspect HEADLAMP 300

Whether you’re under your car, on your bike, or out on the ski slopes, HEADLAMP 300 - with adjustable angle, beam, and brightness-delivers ideal, reliable light, ranging in brightness from 60 to 300 Lumen. The waterproof lamp offers a flash mode and red warning LED light, as well as a seamless transition from flood to focus. Soft pads cushion the head and harness for hours of comfortable use.

Product and further information will be available soon.

LEDinspect HEADLAMP 300
LEDinspect PROFESSIONAL 150

LEDinspect PROFESSIONAL 150

Už nikdy neztratíte svou pracovní svítilnu. Dedikovaná barevná základní stanice udržuje PROFESSIONAL 150 připravenou k použití ve vaší garáži. Umožňuje dvě nastavení světla – hlavní světlo s až 150 lumeny a světlo svítilny s až 70 lumeny, je snadno uchopitelná a nabízí povrch odolný vůči nečistotám.

Výrobky a další informace brzy přidáme.

LEDinspect SLIMLINE 250

SLIMLINE 250 je ideálním pracovním světlem pro osvětlení těžko dostupných míst, vhodným pro všechny typy prací v garáži a kolem vašeho vozu. Umožňuje dvě nastavení světla – hlavní světlo s až 250 lumeny a světlo svítilny s až 30 lumeny, je snadno uchopitelná a nabízí povrch odolný vůči nečistotám.

Výrobky a další informace brzy přidáme.

LEDinspect SLIMLINE 250
LEDinspect POCKET 160

LEDinspect POCKET 160

Nezáleží na tom, kde a co děláte, LEDinspect POCKET 160 udělá svou práci, abyste vy mohli dělat tu svou. Uživatelsky příjemné světlo má dvě nastavení – hlavní světlo s až 160 lumeny a světlo svítilny s až 750 lumeny – a má v sobě zabudovaný 180° stojanový mechanismus a otočný hák.

Výrobky a další informace brzy přidáme.

LEDinspect FLASHLIGHT 15

Dobře padnoucí, kompaktní a výkoná svítilna poskytuje světlo, když ho nejvíce potřebujete. Nabíjejte LEDinspect FLASHLIGHT 15 pomocí 12V zásuvky zapalovače ve vašem voze.

Výrobky a další informace brzy přidáme.

LEDinspect FLASHLIGHT 15

LEDinspect PENLIGHT 80

The practical LEDinspect PENLIGHT 80 helps while performing work on your car. Equipped with eight high-efficiency and durable LEDs, the handy inspection light is an ideal helper.

Product catalog: LEDinspect PENLIGHT 80

LEDinspect MINI 125

LEDinspect MINI 125 is the most compact version of the OSRAM LED inspection lights. The luminaire can be flexibly mounted and emits intensive LED light precisely where it is needed. LEDinspect MINI 125 enables convenient and precise work.

OSRAM product catalog: LEDinspect MINI 125
LEDinspect MINI 125
LEDinspect MINI 125

LEDinspect FOLDABLE 80

LEDinspect FOLDABLE 80 – kompaktní servisní svítilna s LED společnosti OSRAM je obzvláště impozantní díky svému zalamovacímu designu. Příjemné a robustní materiály zajišťují, že je svítilna ideálním nástrojem pro všechny práce kolem vašeho vozu a domácnosti.

OSRAM product catalog: LEDinspect FOLDABLE 80
LEDinspect FOLDABLE 80
LEDinspect FOLDABLE 80

Služby

Horká linka LED automotive (EN/DE)
o–Pá od 9 h do 18 h (CET)