Servisní svítilny LEDinspect

Perfektní společníci pro kutily

LEDinspect: Servisní svítilny s LED pro osobní použití

Nabíjecími nebo běžnými bateriemi napájená servisní svítilna s LED je ideální pro použití doma. Vybaveny odolnými, vysoce výkonnými LED poskytují svítidla optimální osvětlení i těch nejstísněnějších prostor. Další výhody servisních svítilen OSRAM je jejich robustní design, perfektní uchopitelnost a povrch odolný vůči nečistotám.

Obzvláště praktické

Všechny servisní svítilny LEDinspect OSRAM jsou bezdrátové, a tak se s nimi snadno pracuje. Většinu svítilen lze jednoduše umístit na vhodné místo díky kombinaci háku a magnetu. Ani práce, které trvají déle, nepředstavují problém díky nabíjecí baterii s dlouhou výdrží. Tyto svítilny jsou proto ideálním nástrojem pro údržbu a opravy vašeho vozidla.

Ke stažení: Brožura LEDinspect (pdf)

LEDinspect HEADLAMP 300

Ať už opravujete své auto, jste na kole nebo na sjezdovkách, HEADLAMP 300 - s nastavitelným úhlem, paprskem a jasem - poskytuje ideální a spolehlivé světlo s jasem od 60 do 300 lumenů. Vodotěsná svítilna nabízí režim blikajícího červeného výstražného LED světla, stejně jako plynulý přechod od širokého po úzký kužel světla.Upevnění na hlavu je velmi pohodlné a dá se přizpůsobit.

LEDinspect HEADLAMP 300
LEDinspect PROFESSIONAL 150

LEDinspect PROFESSIONAL 150

Už nikdy neztratíte svou pracovní svítilnu. Dedikovaná barevná základní stanice udržuje PROFESSIONAL 150 připravenou k použití ve vaší garáži. Umožňuje dvě nastavení světla – hlavní světlo s až 150 lumeny a světlo svítilny s až 70 lumeny, je snadno uchopitelná a nabízí povrch odolný vůči nečistotám.

LEDinspect SLIMLINE 250

SLIMLINE 250 je ideálním pracovním světlem pro osvětlení těžko dostupných míst, vhodným pro všechny typy prací v garáži a kolem vašeho vozu. Umožňuje dvě nastavení světla – hlavní světlo s až 250 lumeny a světlo svítilny s až 30 lumeny, je snadno uchopitelná a nabízí povrch odolný vůči nečistotám.

LEDinspect SLIMLINE 250
LEDinspect POCKET 160

LEDinspect POCKET 160

Nezáleží na tom, kde a co děláte, LEDinspect POCKET 160 udělá svou práci, abyste vy mohli dělat tu svou. Uživatelsky příjemné světlo má dvě nastavení – hlavní světlo s až 160 lumeny a světlo svítilny s až 750 lumeny – a má v sobě zabudovaný 180° stojanový mechanismus a otočný hák.

LEDinspect FLASHLIGHT 15

Dobře padnoucí, kompaktní a výkoná svítilna poskytuje světlo, když ho nejvíce potřebujete. Nabíjejte LEDinspect FLASHLIGHT 15 pomocí 12V zásuvky zapalovače ve vašem voze.

LEDinspect FLASHLIGHT 15

LEDinspect PENLIGHT 80

Praktický LEDinspect PENLIGHT 80 pomáhá při servisu auta. Praktické inspekční světlo je vybaveno osmi vysoce účinnými a odolnými LED diodami a je ideálním pomocníkem.

Katalog produktů: LEDinspect PENLIGHT 80

LEDinspect MINI 125

LEDinspect MINI 125 je nejkompaktnější verze svítilen OSRAM LED. Svítidlo lze flexibilně namontovat a emituje intenzivní LED světlo přesně tam, kde je to potřeba. LEDinspect MINI 125 umožňuje pohodlnou a přesnou práci.

Katalog produktů: LEDinspect MINI 125
LEDinspect MINI 125
LEDinspect MINI 125

LEDinspect FOLDABLE 80

LEDinspect FOLDABLE 80 – kompaktní servisní svítilna s LED společnosti OSRAM je obzvláště impozantní díky svému zalamovacímu designu. Příjemné a robustní materiály zajišťují, že je svítilna ideálním nástrojem pro všechny práce kolem vašeho vozu a domácnosti.

Katalog produktů: LEDinspect FOLDABLE 80
LEDinspect FOLDABLE 80
LEDinspect FOLDABLE 80

Služby

(EN/DE)
Po–Pá od 8 h do 16 h
(CET)