Jasný, jasnější, NIGHT BREAKER.

Nová generace NIGHT BREAKER
Až o 230 % více jasu* na vozovku1

Nakupujte na ALZA.cz Nakupujte na AUTOLAMP.cz

Výkonné autožárovky mají silné světlo, vysokou intenzitu osvětlení, maximální světelný výkon a v neposlední řadě využívají nejnovější technologie. Autožárovky OSRAM nastavují nové standardy v automobilovém osvětlení díky vynikající viditelnosti. Xenonové výbojky i halogenové žárovky jsou nabízeny v několika produktových řadách, takže si každý řidič může vybrat nevhodnější světelný zdroj podle svých preferencí.

Představujeme naši nejvýkonnější halogenovou žárovku.
NIGHT BREAKER 220

Kvalita světla hraje důležitou roli v bezpečnosti silničního provozu - jasné zorné pole a vysoká viditelnost mohou výrazně zlepšit vaši schopnost řídit v noci. S jasem o 220 % vyšším1 je nový NIGHT BREAKER 220 zdaleka nejjasnější halogenovou autožárovkou v našem portfoliu.

Tato výkonná žárovka poskytuje špičkový výkon v každé situaci. Díky až o 20 % bělejšímu světlu1 a dalekosáhlému paprsku budete mít vždy perfektní výhled na silnici až na 150 metrů - což vám umožní reagovat dříve na značky a překážky. Kombinuje vysoce intenzivní výstup s nízkým oslněním, takže ostatní řidiči, cyklisté a chodci vás snadno uvidí dlouho předem. NIGHT BREAKER 220 vyniká novým pozlaceným vrchlíkem s moderním vzhledem a je k dispozici jako H4, H7 a H11 - v obvyklé prvotřídní kvalitě OSRAM.

OSRAM se zavázal pomáhat všem řidičům zůstat v bezpečí za volantem. Proto pokračujeme ve zlepšování celého našeho produktového portfolia.

Se zavedením NIGHT BREAKER 220 si mohou miliony motoristů, kteří se spoléhají na vozidla s halogenovými světlomety, užít lepšího vidění a většího klidu za volantem.

Stručný přehled portfolia výkonných světelných zdrojů OSRAM pro halogenové světlomety:

Až o 220 % více jasu3 – také pro xenonové světlomety:

XENARC NIGHT BREAKER 220

Až o 220 % více jasu3

XENARC NIGHT BREAKER 220 je nejjasnější xenonové světlo OSRAM s účinnou xenonovou technologií, která zajišťuje lepší viditelnost na silnici. Více světla znamená vidět dál a reagovat dříve.

Více informací

OSRAM vyhledávač autožárovek
Hledáte správnou autožárovku pro Váš vůz?

Výkonná autožárovka

Proč zvolit autožárovky nebo výbojky NIGHT BREAKER?

  • více světla umožňuje vidět dále a reagovat rychleji
  • lepší viditelnost
  • značky, překážky a rizika jsou vidět dříve
  • prémiová kvalita, vyrobeno v Německu / USA
  • Original Spare Part Quality - kvalita pro prvovýrobu více než splňuje EHK standardy

1 LED (230%) nebo Halogen (200%/150%/100%): Ve srovnání s požadavky normy EHK R112/R37
2 Platí pouze pro příslušné země, ve kterých je vydáno schválení, a pro modely vozidel a funkce světel, které jsou aktuálně uvedeny v seznamu kompatibility. Přesné podmínky zde.
3 Ve srovnání s požadavky normy EHK R98/R99