LEDriving Xenarc

OSRAM LEDriving světlomety

Schválené pro provoz na pozemních komunikacích

20.04.2020 | Products

Jedním z nejvýraznějších designových prvků automobilů jsou světlomety Jejich tvar bývá pro jednotlivé značky charakteristický. Definují vzhled vozu. Nikoho proto nepřekvapí, že výměna světlometů za high-tech LED světlomety je tak výraznou změnou, že udělá ze staršího auta nový moderní vůz.

OSRAM LEDriving®

FULL LED světlomety OSRAM LEDriving® jsou vybaveny moderní LED technologií: potkávací i dálková světla, světla pro denní svícení, poziční a směrová světla. Tyto světlomety dodávají na vozovku až o 200 % více světla, se světelným kuželem dlouhým až 200 m. Kromě skvělého designu LED světlené zdroje přispívají i ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu. Více jasného a vysoce kontrastního světla totiž umožňuje vidět dále a reagovat rychleji, a to díky bezpixelové optice a nejmodernější technologii světlometů. V současné době k dodání pro VW Golf VII v edici GTI, BLACK a CHROM, připravuje se verze pro VW Amarok a BMW.

OSRAM LEDriving® XENARC®

Světlomety LEDriving® XENARC® spojují moderní funkčnost LED světlených zdrojů pro denní svícení se silnými xenonovými výbojkami. Tyto světlomety OSRAM nabízí jako skvělé řešení modernizace světlometů pro modely VW Golf VI a Ford Focus III, které byly z výroby vybaveny halogenovými světlomety. Světlomety LEDriving® XENARC® dodávají o 70 % více světla a světelný kužel dosahuje do vzdálenosti 180 m. Pro VW Golf VI je opět k dispozici edice BLACK, GTI a CHROM.

Výhody LEDriving světlometů OSRAM

  • plně homologované a schválené EHK, bez nutnosti registrace
  • snadná instalace plug & play, kterou zvládne zručnější amatér za jedno odpoledne
  • není nutná žádná nová kabeláž, ani konektory
  • není třeba montovat dodatečně automatické nastavení sklonu světlometů ani systém ostřikování
  • odolnější díky LED technologii
  • excelentní design díky bezpixelové optice
  • více světla až o 200 %

V České republice KUPUJTE na:

ALZA AUTOLAMP AUTO KELLY

Na Slovensku KÚPITE na:

BBN LUMENET