Číslo 1 v automobilovém osvětlování

Trvejte na značce OSRAM - číslu 1 v automobilovém osvětlování

OSRAM mění noc v den už více než 110 let. Se svou historií průkopnických technologií a s budoucností, inovacemi, které mění pravidla hry, je OSRAM spolehlivým partnerem se širokým portfoliem produktů.

Vyzkoušená kvalita a spolehlivost

Naše snaha o neustálé inovace je zaměřena na vývoj kvalitních řešení osvětlení automobilů, které zlepšují viditelnost řidiče a viditelnost všech účastníků silničního provozu.

Navrženo a vyrobeno v Německu

Technici a inženýři z OSRAM se věnují výzkumu a vývoji nových osvětlovacích technologií. Náš certifikovaný systém řízení kvality zajišťuje inteligentní řešení osvětlení a nekompromisní kvalitu produktu. Proto je OSRAM vývojovým partnerem všech předních výrobců světlometů.

Ocenění za inovace

OSRAM se plně věnuje vývoji produktů. Naše mezinárodně uznávané výrobky, které jsou navrženy tak, aby překračovaly nejvyšší standardy, vám poskytnou dokonalá řešení osvětlení a umožní vám vidět v noci jako ve dne.

Nejširší řada řešení pro osvětlování

Naše neustále se vyvíjející portfolio výroků pro automobilový průmysl zahrnuje výrobky LED, Xenon a Halogen. Můžete se spolehnout na OSRAM, poskytne Vám co nejširší škálu osvědčených řešení automobilového osvětlení.

Objevte OSRAM produktové portfolio