Ukazují automobily a hvězdy v jejich pravém světle

Ukazují automobily a hvězdy v jejich pravém světle

Automobily a hvězdy v záři reflektorů

Automobilové výstavy jsou přehlídkou inovace a průmyslu, kde se shromažďuje velké množství návštěvníků, aby si prohlédlo nové modely vozů odtajňované jejich výrobci. Když se zdvihne opona, musí být vůz sledován ve světle, které přesně odráží jeho křivky, barvu a podstatu. Mistrovsky naaranžované světlo si musí zachovat rovnoměrnou distribuci a stejnou teplotu chromatičnosti na celém povrchu automobilu po dobu až čtrnácti hodin. Na módních přehlídkách nebo akcích celebrit jsou vysoce výkonné zdroje denního světla ideální pro to, aby dostaly modelky a hvězdy do záře reflektorů.

Představované výrobky

HMI Event

Halogenidové výbojky HMI EVENT jsou speciálně navrženy pro automobilové a další velké akce, jako jsou módní přehlídky nebo tiskové konference, kde mají nejvyšší důležitost značky, prezentace a reálné barvy. HMI EVENT poskytují rovnoměrné osvětlení s omezeným posunem barev nebo jasu. Osvětlují automobily se stabilní barevnou teplotou denního světla, a skvěle tak podtrhují jejich design a barvu, ať již naživo, nebo prostřednictvím objektivů.

Ve výstavních prostorách, kdekoliv se předvádí stroje — od člunů po motocykly — světelní designéři důvěřují světelným zdroům HMI EVENT, že budou poskytovat vynikající výkon a předváděné výrobky udrží ve středu pozornosti.

HMI Event

Kontakt

Profesionální průmyslová použití