Projektorové výbojky OSRAM XBO „Made in Germany“

Projektorové výbojky OSRAM XBO „Made in Germany“

Automatizované zpracování vysoce kvalitních materiálů ve spojení s přísnými kontrolami OSRAM zajišťují vysoký standard výbojek.

Světlo pro digitální filmovou projekci

Výkon ve své vlastní třídě

Za uplynulých 60 let výbojky OSRAM XBO potěšily diváky na celém světě a změnily návštěvu kina v nezapomenutelný zážitek. Éra digitálního kina klade obrovské nároky na projekční technologii, ale projektorové výbojky XBO jsou před těmito požadavky stále o krok napřed a jsou neustále vylepšovány a modernizovány.

Nové digitální kinoprojektory a velká plátna vyžadují vysoký výkon. Projektorové výbojky OSRAM XBO se s touto výzvou vypořádávají pomocí takové hladiny svítivosti, která zajišťuje zářivý obraz ve vysokém rozlišení. Projektorové výbojky XBO pochází z originální výroby OSRAM „Made in Germany“. Automatizované zpracování vysoce kvalitních materiálů ve spojení s přísnými kontrolami OSRAM zajišťují vysoký standard světlených zdrojů.

OSRAM nabízí sortiment technicky pokročilých projektorových výbojek XBO určených pro projektory BARCO, Christie, NEC a Sony.

Objevte naše hlavní přednosti:

  • Snadná údržba
  • Široký rozsah stmívatelnosti
  • Krátký oblouk s maximální svítivostí pro jasnější osvětlení scény

Vhodné světelné zdroje pro:

Jak vyměnit výbojku OSRAM XBO

Znalost osvětlení

XBO vytváří hvězdy.
Více než 60 let.

Chození do kina je nejen o sledování blockbusterů při pojídání popcornu, ale jde rovněž o únik z každodenního života a o ponoření se do jiného světa.

Více informací o XBO

XBO vytváří hvězdy

Ve správném světle se každý stane nestárnoucí filmovou hvězdou

Výbojky XBO

60 let zkušeností, služby zákazníkům a zábavy

Kontakt

Profesionální průmyslová použití