Originální projektorové světelné zdroje OSRAM P-VIP

Originální projektorové světelné zdroje OSRAM P-VIP

Kvalita, která upoutá

P-VIP jsou vysokotlaké rtuťové světelné zdroje určené pro použití ve videoprojektorech, v projekčních televizích a v další projekci. Emisní spektrum rtuti je změněno velmi vysokým pracovním tlakem více než 200 bar, který generuje spektrum ideální pro projekční účely.

P-VIP nabízí velmi vysokou svítivost, základní podmínku pro účinná projekční zařízení. Kromě toho si své vynikající vlastnosti zachovávají po dlouhou dobu životnosti, během níž ztrácí jen málo ze svého světelného toku.

Chce to hodně zkušeností navrhnout a vyrábět světelné zdroje na této kvalitativní úrovni. OSRAM P-VIP jsou výsledkem inovativního výzkumu a vývoje a podléhají přísným kontrolám kvality, což zajišťuje vynikající světelný výkon, delší životnost a jednotnou distribuci světla. OSRAM je specialista na tuto technologii – a dokazuje to.

Předřadník PT-VIP, skvěle sladěný se světelným zdrojem, zajišťuje nejen optimální provozní podmínky, ale rovněž poskytuje další funkce vhodné pro zařízení. Sofistikované provozní režimy Unishape nabízí proměnlivou barvu světla optimalizovanou pro datové, video a další provozní režimy.

Objevte naše hlavní přednosti:

  • Velmi dlouhá životnost
  • Maximální distribuce světla
  • Přísné bezpečnostní normy

Program certifikovaných prodejců OSRAM

Program certifikovaných prodejců OSRAM určený prodejcům žárovek P-VIP efektivně pomáhá rozptylovat pochybnosti spotřebitelů o pravosti výrobků koupených on-line.

Problém s paděláním

Kvůli obrovskému počtu levných projektorových světelných zdrojů nabízených neznámými prodejci je pro spotřebitele často nesnadné určit, zda je výrobek pravý, padělaný, nebo je nekvalitní napodobeninou kvalitního světelného zdroje. Kromě toho, že porušují práva duševního vlastnictví výrobců světelných zdrojů, mají padělané světelné zdroje nebo napodobeniny často nekvalitní konstrukci. Představují značné riziko, včetně špatné kvality obrazu, poškození projektoru i jeho úplného zničení. Skutečné náklady — a rizika — padělaných světelných zdrojů P-VIP nejsou tedy zohledněny v jejich ceně.

Certifikované řešení

Díky programu certifikovaných prodejců OSRAM nejsou zákazníci vystaveni neodmyslitelnému riziku padělaných produktů P-VIP a mají jistotu, že světelné zdroje budou vhodné pro jejich projektor. Tato důvěra spotřebitelů je vyjádřena menším váháním při nakupování světelných zdrojů P-VIP od účastníků našeho programu certifikovaných prodejců.

Aby se distributoři stali součástí programu certifikovaných prodejců OSRAM, musí splnit určitá kritéria. Mezi ně patří:

  • Zachovávat loajalitu
  • Respektovat značkové výrobky, zejména práva duševního vlastnictví a autorská práva
  • Používat pouze pravdivé reklamní a marketingové materiály
  • Odebírat světelné zdroje P-VIP přímo od OSRAM nebo známého distributora OSRAM

Nástroj UNISHAPE

Softwarový balíček pro OEM určený k nastavování a řízení všech předřadníků žárovek PT-VIP a PT-SIRIUS při procesu vývoje a výroby.

Získejte více informací