OSRAM vlastní<br>světové zábavní značky

OSRAM vlastní
světové zábavní značky

OSRAM bez ohledu na to, o jaké zábavní odvětví se jedná, nabízí prostřednictvím svých značek CLAY-PAKY a ADB to nejlepší řešení.

Zábavní osvětlení: Světlo vytváří emoce

Pokud jde o zábavu, OSRAM dodává přesné osvětlení a oslňující efekty, které naplňují akce energií a vzrušením. Naše výrobky umožňují skvělou zábavu a rozjasňují oči umělců, designérů osvětlení a těch nejdůležitějších – diváků.

Nabízíme ten pravý sortiment kvalitních výrobků – se skvělou odolností a kvalitou osvětlení – takže jsme ideální volbou pro designéry osvětlení. Spolehlivost našich výrobků snižuje celkové náklady na vlastnictví, což zlepšuje konečný součet pro půjčovny a distributory.

Clay Paky je světová referenční značka v odvětví profesionálních osvětlovacích systémů. Široká nabídka produktů Clay Paky zahrnuje pohyblivá tělesa a pohyblivé zrcadlové projektory, měniče barev, bodové reflektory, projektory pro architektonické osvětlení a různé světelné efekty.

Profesionálními odvětvími využívajícími Clay Paky jsou: divadlo, televize, živé akce, diskotéky a kluby, veletrhy, zábavní parky, obchody, obchodní centra, konference, průmyslové prezentace, předváděcí místnosti v automobilovém průmyslu a mnoho dalších odvětví zábavního průmyslu a architektonického osvětlení.

Světelné zdroje a moduly s LED od OSRAM

Přečtěte si více