Štítek a kód na obalu

Klepnutím na tento odkaz zjistíte, jak najít štítek na obalu.

Originální výrobek OSRAM by měl mít

  • Štítek se sedmimístným kódem
  • Poslední 3 znaky kódu jsou viditelné jako hologram v pravém dolním rohu
  • QR kód odkazující na webovou stránku našeho Programu důvěry OSRAM
  • Je na něm logo OSRAM a URL adresa www.osram.com/trust
  • Bezpečnostní proužek s mikrotextem čitelným pod lupou

Bezpečnostní kód je alfanumerický a obsahuje 7 znaků.

Zkuste prosím zadat kód znovu, aby byly vyloučeny překlepy. Pokud výsledek bude stejný, kód na obalu je opravdu neznámý. Doporučujeme vám proto kontaktovat svého dodavatele.

Zkuste jej prosím zadat znovu, aby byly vyloučeny překlepy. Pokud výsledek bude stejný, znamená to, že kód na obalu není uložen v naší databázi, a tudíž je neplatný. Doporučujeme vám proto kontaktovat svého prodejce.

Vámi zadaný kód byl již v minulosti několikrát vyžádán. Důvodem může být skutečnost, že o kód požádali naši důvěryhodní obchodní partneři. Může to však také znamenat, že kód byl použit za účelem výroby nepravého výrobku.

Chtěli bychom vás proto požádat, abyste nás kontaktovali.

Kontaktujte nás

Naše žárovky často procházejí několika úrovněmi obchodního procesu. Je proto možné, že balení bylo několikrát kontrolováno. Vezměte prosím na vědomí, že to nemusí být nutně známka nepravosti výrobku. Chcete-li nechat kód ověřit naším týmem důvěry, kontaktujte nás prosím.

Kontaktujte nás

Program důvěry OSRAM byl zaveden na podzim roku 2015 pro výbojka a na konci roku 2019 i pro DUO BOXy s halogenovými žárovkami. Od té doby mají žárovky a výbojky dva bezpečnostní prvky. Je však možné, že někteří prodejci mají stále skladové zásoby zboží z období před podzimem roku 2015 a toto zboží dosud nemá nové štítky. Pokud máte pochybnosti o svém balení, kontaktujte prosím společnost OSRAM.

Kontaktujte nás

In principal, OSRAM ships lamps only as packaged goods, either in printed folding boxes or in acrylic boxes for spare parts. Please contact your vendor.

Contact

Please contact your vendor or get in touch with us, we are happy to help you.

Contact

Údaje na výrobku

Kliknutím na následující odkaz zjistíte, jak najít údaje na výbojce či DUO BOXu.

Ověřovací proces

Použijte prosím náš on-line nástroj, který vás krok za krokem provede ověřovacím procesem.

Ověřit výrobek

- kontrolovat lze všechny výrobky OSRAM XENARC vyrobené od 1. října 2015. Ty jsou následující: D1S, D1R, D2S, D2R, D3S, D3R, D4S, D4R, D8S

- všechny halogenové autožárovky v DUO BOXech vyrobené po listopadu 2019

Program důvěry OSRAM se v současnosti vztahuje pouze na xenonové výbojky a halogenové žárovky v DUO BOXech.

Všeobecné otázky

Používání nepravých výbojek může být spojeno s celou řadou problémů, jako je například krátká životnost, nestálé barvy světla nebo oslňování ostatních řidičů. Stručně řečeno, používat nepravé výbojky znamená riskovat život.

Pracovníci autoservisu jsou obvykle ochotni ukázat vám před výměnou obal i výbojku. Stačí, když je o to předem při své příští návštěvě požádáte. Pomocí QR kódu na obalu můžete na místě ověřit pravost výrobku.