Buďte v bezpečí. Buďte viděni.

Buďte v bezpečí. Buďte viděni.

Aktivní LED osvětlení oděvů a zařízení

LED osvětlení oděvů a doplňků

I když žijeme v high-tech světě, stále ještě může být obtížné vidět chodce, cyklisty, běžce a pracovníky, když je špatná viditelnost - zejména ve večerních hodinách nebo v noci. To představuje velké riziko pro osobní bezpečnost. Odrazné a reflexní prostředky, které reagují na dopadající světlo, jsou účinné pouze do určité míry. Zvláště když vezmeme v úvahu rostoucí popularitu inteligentních světlometů, které skutečně ztlumí, jakmile detekují pohybující se objekt.

Nastal čas zaměřit se na zlepšení viditelnosti a bezpečnosti pracovníků. Společnost OSRAM vyvinula inovaci pro osvětlení oděvů a doplňků, jako jsou přilby, batohy a školní tašky pomocí LED světel. Díky aktivnímu osvětlení jsou LED moduly OSRAM k dispozici v různých barvách a konfiguracích a lze je umýt či prát* s oděvem.

Inteligentní LED osvětlení pro textil - zažijte neomezené možnosti

LED light solutions - řešení pro oděvy a zařízení

Aktivní LED systémy OSRAM vám pomohou dodávat inovativní produkty, které svým zákazníkům přinášejí skutečnou hodnotu zvýšením bezpečnosti. Aktivní osvětlovací systém je vhodný pro pracovní oděvy, sportovní a rekreační oblečení, outdoorové vybavení apod.

LED osvětlení pro vaše textilie a výrobky

 • Individuální vývoj a výroba pro bezproblémovou integraci do vašeho produktu
 • Kvalita OSRAM, odborníka na osvětlení a LED
 • Světelný systém a elektronický modul je možné prát a sušit s oblečením. Před praním je třeba vyjmout powerbanku (lithium-iontová baterie).*

*Teplota mytí a praní až do 60°C, sušení až do 90°C

Aktivní osvětlení: Technické vlastnosti LED světelných modulů pro textil

Homogenní osvětlení

 • LED technologie pro dlouhou životnost
 • Flexibilní design produktu
 • Ovládání aplikace možné
 • Napájení powerbankou
 • Systém s velmi nízkým napětím
 • Certifikáty / normy
 • CE
  • V souladu s požadavky RoHS a REACH
  • Testováno na DIN EN 60598
  • Certifikace ISO 9000/9001

* modul je k dispozici pouze pro firemní zákazníky

Světelné know-how

Máte nápad na nový spotřebitelský produkt obsahující LED moduly? Díky našim odborným znalostem v oblasti osvětlení, LED diod a senzorů vám můžeme pomoci bezproblémově integrovat aktivní osvětlení do vašeho produktu - podporovat vás na každém kroku.

Odbornost v oblasti aplikací

Máte zájem o zakomponování LED modulů do inovativního produktu, ale nejste si jisti nejlepší cestou? Rádi se podělíme o naše zkušenosti a nápady a budeme s vámi spolupracovat na vývoji vašeho produktu s aktivním osvětlením.

Vývoj softwaru

Už máte jasnou představu o funkci LED, které chcete zabudovat do svého spotřebního produktu? Využijeme naše know-how pro vývoj softwaru v oblastech, jako je řízení osvětlení a funkce tísňového volání, a vytvoříme tak dokonale přizpůsobené řešení pro vaše potřeby.

Key account management

Hledáte partnera, který by s vámi úzce spolupracoval, podporoval implementaci vašeho nového aktivního osvětlení a zajistil jeho úspěch? Po dobu trvání vašeho projektu vám přidělíme Key account managera.

Novinky: LED osvětlení pro oblečení a vybavení

Prosím, kontaktujte vás, pokud máte nějaké dotazy týkající se našich svítících modulů.

smarttextile@osram.com

Zjistěte více o našich partnerech projektu:

BOGNER HELD Scout uvex Jack Wolfskin