Lok-it! PS Brilliant

Řešení s vysokým CRI

Vytvořeno pro jeviště

V divadlech světlo směruje pozornost publika na děj. Světlo rovněž určuje, jak obecenstvo vnímá každý jevištní prvek. Lok-it! dodá pomocí živých, opravdových barev lesk vašemu představení, od účinkujících a souborů po kostýmy a rekvizity. 1000/PS Brilliant a Lok-it! 1400/PS Brilliant.

Součást OSRAM Lok-it! Řada Power, Lok-it! 1000/PS Brilliant a Lok-it! 1400/PS Brilliant jsou univerzální výbojky vyrobené speciálně pro použití na jevištích. Díky vysokému indexu podání barev (CRI) 95 se tyto žárovky velmi blíží přirozeným zdrojům světla a odhalují přesné tóny všeho, co osvětlují.

To dělají nejen Lok-it! Žárovky PS Brilliant odhalují skutečné nuance barev a vyzařují rovněž světlo rovnoměrně a s vyšší světelnou účinností než běžné HDI žárovky. Díky kompaktním rozměrům a vrchlíku s krátkým obloukem jsou tyto žárovky vhodné pro menší a jasnější svítidla.

Lok-it! 1000/PS Brilliant a Lok-it! 1400/PS Brilliant jsou vybaveny bezpečnostní keramickou paticí s možností plug-and-play a odolností vůči vysokému napětí (až 35 V).

O Lok-it! Řada Power

Lok-it! od OSRAM Řada Power spojuje vyzkoušenou technologii skutečně vysoce výkonných žárovek s inovativními charakteristikami určenými pro zábavní průmysl.

  • Lok-it! 1000/PS a Lok-it! 1700 poskytují spolehlivý a stabilní výkon vhodný pro všechny akce
  • Lok-it! 1000/PS Brilliant a Lok-it! 1400/PS Brilliant nabízí opravdové barvy s CRI 95, ideální pro divadla
  • Lok-it! 1000/PS Blue poskytuje jasné osvětlení s vysokou barevnou teplotou 7 500 K a doporučují se pro koncertní sály

Přednosti Lok-it! Řada Power na první pohled

  • Přirozeně působící světlo: CRI 95 díky nové náplni, optimalizovaným elektrodám a tvaru žárovky. Optimalizovaná náplň pro jednotnou distribuci světla a omezené zelené tóny.
  • Tepelná odolnost: povrstvení ZrO2, technologie eXtreme Seal (XS) a konstrukční vylepšení poskytují tepelnou odolnost ~ 500 °C
  • Extra výkon: vylepšená keramická patice, lepší konstrukce hořáku a optimalizovaná náplň dodávají na požádání vyšší výkon
  • Uživatelsky přívětivé: patice „plug and play“ usnadňují používání

Více o výrobcích se dozvíte v Lok-it! od OSRAM Řada Power.

Kontakt

Profesionální průmyslová použití (EN/DE)
Po–Pá od 9 h do 18 h (CET)
(CET)