Moderní LED světlo

Vytvořte si Vaše vlastní osvětlení vozu - přesně dle Vašeho stylu

Více stylu díky LED

LED osvětlení v autech je osvěžující, atraktivní a příjemné a má atraktivní moderní nádech. Světlo může být jedinečné a odpovídat požadavkům řidiče automobilu. Díky LED může každý vytvořit vlastní světelnou atmosféru ve svém vlastním autě.

Také vás to inspiruje? Zvýrazňují detaily v interiéru. Tmavé kožené sedačky se tak jeví v novém světle.

Přístrojová deska se tak stane moderní součástí vozu. Za pomoci LED můžete dokonce osvětlit prostor nohou jasným a barevným světlem podle svých představ.

LED žárovky místo konvenčních autožárovek

Nově definované automobilové osvětlení interiéru

Hlavní světlomety

a) LED dálková a tlumená světla

b) LED žárovky do mlhových světel

c) Srovnání halogenových žárovek a LED

Signální osvětlení

Optimální LED světlo pro Váš vůz

Osvětlení interiéru pomocí LED: optimální osvětlení interiéru vašeho vozu. Jasnější a modernější než většina světel z výroby. Pomocí LED retrofitů dosáhnete kompletně nových světelných efektů. Máte na výběr mezi světly s barevnou teplotou od 4 000 do 6 800 kelvinů – od intenzivně teplé bílé až k namodrale xenonově bílé pro docílení moderního vzhledu. Světla LED retrofit mohou nahradit například světlo pro čtení, osvětlení přihrádky spolujezdce, zavazadlový prostor nebo přístrojovou desku.

Jasná volba pro všechny řidiče, kteří se zajímají o design a tuning!

* Tyto výrobky nemají schválení ECE. To znamená, že se nesmí používat na veřejných komunikacích. Několik zemí neumožňuje prodej a používání těchto produktů. Informace o dostupnosti ve vaší zemi získáte od místního distributora.

Služby

(EN/DE)
Po–Pá od 8 h do 16 h
(CET)