Barevný nádech vozu v souladu s vašimi potřebami

Vytvořte si osobité osvětlení interiéru vozu dle svých potřeb

Více stylu díky LED

Osvětlení vozidel s LED je osvěžující, atraktivní, příjemné a lahodí oku. Světlo šité na míru řidiči. Ať už jste mladí, nebo staří, muž, či žena – díky LED si může každý upravit atmosféru ve svém vozu. 

Také vás to inspiruje? Zvýrazňují detaily v interiéru. Tmavé kožené sedačky se tak jeví v novém světle.

Přístrojová deska se tak stane moderní součástí vozu. Za pomoci LED můžete dokonce osvětlit prostor nohou jasným a barevným světlem podle svých představ.

Ke stažení: Osvětlení vozu – Katalog 2016/17 (PDF)

Náhradní světla s LED

Nově definované automobilové osvětlení interiéru

Forward lighting

a) LED high and low beam lamps

b) LED fog lamp

c) Comparison between Halogen and LED

Signal lighting

Optimal LED light for your car

Osvětlení interiéru pomocí LED: optimální osvětlení interiéru vašeho vozu. Jasnější a modernější než většina světel z výroby. Pomocí LED retrofitů dosáhnete kompletně nových světelných efektů. Máte na výběr mezi světly s barevnou teplotou od 4 000 do 6 800 kelvinů – od intenzivně teplé bílé až k namodrale xenonově bílé pro docílení moderního vzhledu. Světla LED retrofit mohou nahradit například světlo pro čtení, osvětlení přihrádky spolujezdce, zavazadlový prostor nebo přístrojovou desku.

Jasná volba pro všechny řidiče, kteří se zajímají o design a tuning!

*These products do not have ECE approval. This means they must not be used on public roads in any exterior application. Use on public roads leads to cancellation of operating license and loss of insurance coverage. Several countries do not allow sale and use of these products. Please contact your local distributor for information on the availability in your country.

Služby

Horká linka LED automotive (EN/DE)
Po–Pá od 9 h do 18 h
(CET)