<b>LEDambient CONNECT</b>

LEDambient CONNECT

Pulzující světlo

Více stylu díky LED

Osvětlení vozidel s LED je osvěžující, atraktivní, příjemné a lahodí oku. Světlo šité na míru řidiči. Ať už jste mladí, nebo staří, muž, či žena – díky LED si může každý upravit atmosféru ve svém vozu.

Staging Emotion – ve vašem voze

Chcete přenést soutěž Eurovision Song Contest do svého vozu? Inspirujte se výrobky LEDambient CONNECT a zvýrazněte detaily interiéru svého vozu pomocí výkonných barevných světel. Bezplatná aplikace OSRAM LEDambient CONNECT umožňuje měnit barvy a režimy v rytmu hudby.

CHRONOGY EYEWEAR: Uvolněte sílu světla s dalšími výrobky OSRAM

Stylová světla s LED ovládaná aplikací

Stylové osvětlení interiéru vašeho vozu. Inovativní způsob úpravy vzhledu vašeho vozu. Hledáte zbrusu nové výrobky? Tady jsou! Stylová světla s LED od OSRAM nabízejí nepřeberné množství způsobů, jak vyjádřit osobitý styl pomocí světla. Spolu s vysokou kvalitou a odolností.

LEDambient CONNECT TUNING LIGHTS

LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT

Upravte si vzhled svého vozu pomocí LEDambient CONNECT, výrobku s LED navrženým pro barevné osvětlení interiéru vozu. TUNING LIGHTS CONNECT jsou jednoduché na instalaci díky ohebným samolepicím páskám s LED poskytujícím RGB barvy. Za použití technologie Bluetooth lze po spárování s aplikací OSRAM LEDambient CONNECT, která je zdarma, ovládat barvu, režimy a více kompatibilních výrobků pomocí jednoho zařízení.

LEDambient PULSE CONNECT

LEDambient PULSE CONNECT je univerzální výrobek s LED navržený pro zabarvení interiéru vašeho vozu. Za použití technologie Bluetooth lze po spárování s aplikací OSRAM LEDambient CONNECT, která je zdarma, ovládat barvu, režimy a více kompatibilních výrobků pomocí jednoho zařízení.

LEDambient PULSE CONNECT LIGHTS
LEDambient CONNECT TUNING LIGHTS

LEDambient INTERIOR STRIP KIT*

Pomocí sady LEDambient INTERIOR STRIP KIT může být interiér každého vozidla osvětlen výkonným a odolným světlem. Ať už jde o interiér obytného automobilu nebo dodávkové vozidlo, 90 LED diod poskytuje 12 W jasného světla s teplotou chromatičnosti 4500 K. LEDambient Interiérové LED pásky jsou samolepicí, lze je zkrátit a snadno se instalují. Není tedy třeba šroubů ani pájení. Poskytují moderní a zároveň praktické akcenty v interiéru vozidla. Už nikdy nebudete muset hledat ve tmě balíčky v zadní části kamionu nebo tlumené osvětlení v obytném prostoru, protože vysoký světelný výkon této sady nabízí perfektní viditelnost.

Sada LEDambient Interior Strip Kit obsahuje dva 1,5 metrů dlouhé dálkově ovládané LED pásky a je nyní k dispozici v obchodech.

Aplikace LEDambient CONNECT

Připojte se

Připojte světla pomocí aplikace LEDambient CONNECT, která je zdarma. Jakmile je spárujete, můžete snadno a rychle nastavit barvu osvětlení pomocí Bluetooth. Tato aplikace umožňuje rychlý přístup ke změně barvy následujících zařízení:

  • LEDambient PULSE CONNECT
  • LEDambient HYBRID CONNECT
  • LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT
Stáhněte si aplikaci LEDambient CONNECT zde
Osvětlení exteriéru s LEDambient CONNECT

Osvětlení exteriéru ovládané aplikací

Modré LEDambient PULSE a HYBRID CONNECT

Chcete si taktéž upravit exteriér svého vozu? Naše výrobky PULSE CONNECT a HYBRID CONNECT mohou být ovládány spolu s dalšími výrobky LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT. Různé výrobky, jedna aplikace – váš styl!

Osvětlení exteriéru s LED ovládané aplikací

*POUZE PRO INTERIÉR. Tyto produkty nemají ECE homologaci. To znamená, že nesmějí být použity pro vnější osvětlení vozu při provozu naveřejných komunikacích.

Služby

(EN/DE)
Po–Pá od 8 h do 16 h
(CET)