Ovládané aplikací, výrobky s LED měnícími barvu

Vdechněte nový život světlometům

LEDambient PULSE CONNECT

LEDambient HYBRID CONNECT

Přizpůsobte vzhled vozidla pomocí výrobků LEDambient CONNECT. Tyto kvalitní výrobky s LED jsou navrženy pro přidání barev vašemu vozidlu. Jednoduchá instalace a provoz, protože tyto inovativní výrobky s LED využívají technologii Bluetooth. Jakmile se spárují s aplikací LEDambient CONNECT, můžete synchronizovat svou hudbu s až 10 systémy LEDambient CONNECT pro synchronní pulzování do rytmu, nastavení mnoha barevných předvoleb a jejich ovládání jedním zařízením. Všechny tyto výrobky se připojí přímo k baterii nebo na 12V zdroj, aniž by bylo třeba dalšího spínače.

LEDambient CONNECT HYBRID

LEDambient HYBRID CONNECT

LEDambient HYBRID CONNECT přidají barvu vašim reflektorům světlometů. Jednoduše nainstalujte a spusťte HYBRID CONNECT, diskrétní systém, který nahrazuje existující žárovky světlometů pomocí vysoce výkonných halogenových žárovek*, vylepšených světel s LED měnícími barvu. Za použití technologie Bluetooth lze po spárování s aplikací OSRAM LEDambient CONNECT, která je zdarma, ovládat barvu, režimy a více kompatibilních výrobků pomocí jednoho zařízení.

 • Diskrétní systém, který dodává barevnost světlometům zevnitř
 • Vysoce výkonné halogenové žárovky vylepšené LED diodami, které mění barvy
 • Snadná instalace: Upevňují se tak, že nahradíte stávající žárovky světlometů
 • Prostřednictvím žárovek vyplní reflektor barvou
 • Dostupné jako HB3, HB4 a H10

Vyzkoušejte je nyní!
Nakupte si je přímo od našeho internetového partnera Powerbulbs.

LEDambient PULSE CONNECT

LEDambient PULSE CONNECT

LEDambient PULSE CONNECT je univerzální výrobek s LED navržený pro zabarvení světlometů nebo interiéru vašeho vozu. Jednoduše nainstalujte a spusťte PULSE CONNECT, malý disk s chromovou úpravou, který se připojuje přímo k 12V zdroji, který splyne se sestavou světlometu tak, že je sotva znatelný. Za použití technologie Bluetooth lze po spárování s aplikací OSRAM LEDambient CONNECT, která je zdarma, ovládat barvu, režimy a více kompatibilních výrobků pomocí jednoho zařízení.

 • Univerzální výrobek s LED zabarví vaše světlomety
 • Malý disk s chromovou úpravou, který splyne se sestavou světlometu tak, že je sotva znatelný
 • Snadná instalace: Připevní se na vnější povrch sestavy světlometu
 • Lze také nainstalovat do interiéru automobilu
 • Odráží barvu zpět do reflektoru

Vyzkoušejte je nyní!
Nakupte si je přímo od našeho internetového partnera Powerbulbs.

Aplikace LEDambient CONNECT

Připojte se

Připojte světla pomocí aplikace LEDambient CONNECT, která je zdarma. Jakmile je spárujete, můžete snadno a rychle nastavit barvu osvětlení pomocí Bluetooth. Tato aplikace umožňuje rychlý přístup ke změně barvy následujících zařízení:

 • LEDambient PULSE CONNECT
 • LEDambient HYBRID CONNECT
 • LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT
Stáhněte si aplikaci LEDambient CONNECT zde
LEDambient CONNECT TUNING LIGHTS

Osvětlení interiéru

LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT

Chcete si taktéž přizpůsobit interiér svého vozu? Naše LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT mohou být ovládány spolu s dalšími výrobky LEDambient CONNECT. Různé výrobky, jedna aplikace – váš styl!

Vnitřní LED osvětlení

*V případě venkovního použití lze tato světla používat jen MIMO SILNICE. Tyto výrobky nejsou schváleny EHK. To znamená, že je nelze upevnit do vnějších světel, pokud se bude vozidlo používat na veřejných komunikacích. Nepoužívejte aplikaci během řízení vozidla.

Služby

(EN/DE)
Po–Pá od 8 h do 16 h
(CET)