Automobilový průmysl
 
<b>STAGING EMOTION</b>

STAGING EMOTION

OSRAM je oficiálním partnerem pro osvětlení
Eurovison Song Contest v Kyjevě.

Více stylu díky LED

Osvětlení vozidel s LED je osvěžující, atraktivní, příjemné a lahodí oku. Světlo šité na míru řidiči. Ať už jste mladí, nebo staří, muž, či žena – díky LED si může každý upravit atmosféru ve svém vozu. 

Staging Emotion – ve vašem voze

Chcete přenést soutěž Eurovision Song Contest do svého vozu? Inspirujte se výrobky LEDambient CONNECT a zvýrazněte detaily interiéru svého vozu pomocí výkonných barevných světel. Bezplatná aplikace OSRAM LEDambient CONNECT umožňuje měnit barvy a režimy v rytmu hudby.

Stylová světla s LED ovládaná aplikací

Stylové osvětlení interiéru vašeho vozu. Inovativní způsob úpravy vzhledu vašeho vozu. Hledáte zbrusu nové výrobky? Tady jsou! Stylová světla s LED od OSRAM nabízejí nepřeberné množství způsobů, jak vyjádřit osobitý styl pomocí světla. Spolu s vysokou kvalitou a odolností.

LEDambient CONNECT TUNING LIGHTS

LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT

Upravte si vzhled svého vozu pomocí LEDambient CONNECT, výrobku s LED navrženým pro barevné osvětlení interiéru vozu. TUNING LIGHTS CONNECT jsou jednoduché na instalaci díky ohebným samolepicím páskám s LED poskytujícím RGB barvy. Za použití technologie Bluetooth lze po spárování s aplikací OSRAM LEDambient CONNECT, která je zdarma, ovládat barvu, režimy a více kompatibilních výrobků pomocí jednoho zařízení.

Vyzkoušejte je nyní!
Nakupte si je přímo od našeho internetového partnera Powerbulbs.

Pro naše švédské zákazníky:
Kupte přímo na OSRAM ShopYourLight Sweden.

LEDambient PULSE CONNECT

LEDambient PULSE CONNECT je univerzální výrobek s LED navržený pro zabarvení interiéru vašeho vozu. Za použití technologie Bluetooth lze po spárování s aplikací OSRAM LEDambient CONNECT, která je zdarma, ovládat barvu, režimy a více kompatibilních výrobků pomocí jednoho zařízení.

LEDambient PULSE CONNECT LIGHTS

Vyzkoušejte je nyní!
Nakupte si je přímo od našeho internetového partnera Powerbulbs.

Pro naše švédské zákazníky:
Kupte přímo na OSRAM ShopYourLight Sweden.

Aplikace LEDambient CONNECT

Připojte se

Připojte světla pomocí aplikace LEDambient CONNECT, která je zdarma. Jakmile je spárujete, můžete snadno a rychle nastavit barvu osvětlení pomocí Bluetooth. Tato aplikace umožňuje rychlý přístup ke změně barvy následujících zařízení:

  • LEDambient PULSE CONNECT
  • LEDambient HYBRID CONNECT
  • LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT
Stáhněte si aplikaci LEDambient CONNECT zde
Osvětlení exteriéru s LEDambient CONNECT

Osvětlení exteriéru ovládané aplikací

Modré LEDambient PULSE a HYBRID CONNECT

Chcete si taktéž upravit exteriér svého vozu? Naše výrobky PULSE CONNECT a HYBRID CONNECT mohou být ovládány spolu s dalšími výrobky LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT. Různé výrobky, jedna aplikace – váš styl!

Osvětlení exteriéru s LED ovládané aplikací

Služby

Horká linka LED automotive (EN/DE)
Po–Pá od 9 h do 18 h
(CET)