OSRAM Automotive na sociálních sítích

Novinky, trendy, inovace

01.09.2016 | Events

OSRAM Automotive na sociálních sítích: Novinky, trendy, inovace

Sledujte OSRAM Automotive na Facebooku nebo objevte nová témata týkající se osvětlení automobilů na Carlightblog. Naši experti na osvětlení automobilů vás budou seznamovat s aktuálním informacemi. Blog má nyní nový špičkový a vzrušující design, navíc ho můžete také číst na vašem smartphonu – nechte se překvapit!

OSRAM Carlightblog: Experti na osvětlení automobilů

Nové trendy, inovace, technické tipy a kampaně – téměř vše o osvětlení automobilu najdete na našem blogu. Pro snadnější nalezení správných informací jsme jej zcela přepracovali. Objevte nový responzivní design, který vám umožní pohodlně číst blog na libovolném zařízení, ať už je to počítač, tablet, nebo smartphone. Velmi atraktivní: Rozdělili jsme všechny příspěvky blogu do příslušných kategorií, takže můžete snadno najít vaše oblíbené téma, například „Inovace“, „Inženýring“, „Tuning“ a mnoho dalších. Automatické odběry vám také umožní zobrazit nejnovější příspěvky na našich kanálech Facebook a YouTube.

Objevte více na OSRAM Carlightblog

OSRAM Automotive na Facebooku: vždy buďte ve středu dění

Náš Facebookový kanál vám umožní získávat horké novinky přímo od OSRAM Automotive. Sledujte zajímavé obrázky a videa z událostí nebo o našich nových výrobcích. Zúčastněte se soutěží a vyhrajte fantastické ceny! Na vaše dotazy o automobilových výrobcích vám odpoví náš tým na sociálních sítí.

Objevte více na našem kanálu Facebook