Pro nákladní vozy

Vidět více, pro větší bezpečnost

Světla pro nákladní vozy

Chraňte svůj náklad

Vidět a být viděn. Funkce denního světla v naší multifunkční řadě během dne upozorní ostatní účastníky silničního provozu na vaši přítomnost. V noci přídavná funkce dálkových světel zlepšuje viditelnost na dálku a varuje ostatní. Nyní můžete vylepšit i vzhled vašeho vozu - ve dne i v noci.

Produktové portfolio

Vylepšete své vozidlo pomocí našich sofistikovaných LED světel. Ať už potřebujete varovat před blížícím se provozem nebo si lépe posvítit za špatné viditelnosti, můžete si osvítit homogenními LED světly OSRAM s extrémně vysokou optickou účinností.

Kontaktujte OSRAM, jestliže potřebujete více informací.

Montážní návod

Pokyny pro montáž - tlumená a dálková světla - regulace dle ECE R112

Vyzkoušejte sílu světel OSRAM na veřejných komunikacích i off-road!

Na základě nařízení ECE R112 (= regulace tlumených a dálkových světel) musí být dálková světla instalována * s maximálně 4 zdroji světla ** pro osobní automobily a 6 dálkovými světly pro nákladní vozidla, která jsou přímo zapojena. Dálkový světlomet má na krytu nebo krytu čočky napsané referenční číslo, které odpovídá hodnotě svítivosti (cd) světelného zdroje. Toto číslo najdete vlevo nebo vpravo od značky E. Podle ECE R112 součet těchto hodnot na světlometech nesmí přesáhnout celkem 100. Na šířku a výšku nejsou žádné zvláštní montážní předpisy.

Pokyny pro montáž - poziční světla - regulace dle ECE R7

Na základě nařízení ECE R7 (= regulace pozičních světel) je třeba produkty instalovat párově *

Auto nebo nákladní vozidlo musí mít pouze 4 obrysová světla **, která jsou přímo zapojena. Platí zvláštní montážní předpisy o šířce a výšce. Další podrobnosti viz obal produktu OSRAM nebo technický list.

* mohou se použít vnitrostátní právní předpisy
** včetně stávajících světlometů