4x4 Applications

Začni svoje dobrodružství

Osvětlení OSRAM LED jsou navržena tak, aby zintenzívnila, když bude situace tvrdá. Nyní můžete opustit asfaltu a jasně vidět, co leží před námi. Tyto robustní a stylové bodové světlomety a světelné lišty ve tvaru x mohou zlepšit vidění v blízkém i dalekém poli a zlepšovat jízdní výkon, a to i za nejextrémnějších podmínek.

Produktové portfolio

OSRAM přesně ví, jak náročná může být jízda off-road. Řada robustních LED bodových svítidel OSRAM pomůže vynikajícím jasem v absolutně jakémkoli prostředí.

Kontaktujte OSRAM, jestliže potřebujete více informací.

Montážní návod

Pokyny pro montáž - tlumená a dálková světla - regulace dle ECE R112

Vyzkoušejte sílu světel OSRAM na veřejných komunikacích i off-road!

Na základě nařízení ECE R112 (= regulace tlumených a dálkových světel) musí být dálková světla instalována * s maximálně 4 zdroji světla ** pro osobní automobily a 6 dálkovými světly pro nákladní vozidla, která jsou přímo zapojena. Dálkový světlomet má na krytu nebo krytu čočky napsané referenční číslo, které odpovídá hodnotě svítivosti (cd) světelného zdroje. Toto číslo najdete vlevo nebo vpravo od značky E. Podle ECE R112 součet těchto hodnot na světlometech nesmí přesáhnout celkem 100. Na šířku a výšku nejsou žádné zvláštní montážní předpisy.

Pokyny pro montáž - poziční světla - regulace dle ECE R7

Na základě nařízení ECE R7 (= regulace pozičních světel) je třeba produkty instalovat párově *

Auto nebo nákladní vozidlo musí mít pouze 4 obrysová světla **, která jsou přímo zapojena. Platí zvláštní montážní předpisy o šířce a výšce. Další podrobnosti viz obal produktu OSRAM nebo technický list.

* mohou se použít vnitrostátní právní předpisy
** včetně stávajících světlometů