NIGHT BREAKER: Světlo, které předčí Vaše očekávání

Skvělý zážitek z každodenní jízdy

Jedna věc je nezbytná pro to, aby se Vám i potmě jezdilo dobře - vynikající jasné světlo. Z tohoto důvodu společnost OSRAM systematicky vyvíjí a zlepšuje své nejvýkonnější autožárovky NIGHT BREAKER.

Více světla umožňuje vidět dál a reagovat mnohem dříve. To je důležité pro řidiče, kteří večer nebo v noci vidí špatně - zejména v situacích, kdy se každá sekunda počítá.

Auto - dopravní prostředek číslo 1 pro rodiny

Nejčastěji používané dopravní prostředky v Německu jsou auto, následované letadlem a vlakem. Stále silnější provoz v pozdních a brzkých hodinách, neočekávané objekty na silnici a zhoršená viditelnost jsou pro řidiče nepříjemné.

Dalším běžným problémem je únava. Když jsou řidiči unavení, jejich reakce jsou pomalejší; takže je sotva překvapující, že se v noci stane mnoho nehod, a to i přesto, že hustota dopravy je nižší než během dne.

1Domácnosti s dětmi do 14 let, Zdroj: Statista

dopravní prostředek číslo 1 pro rodiny
porr lighting

Téměř každý 13. vůz má špatné osvětlení

Jízda v noci je vždy náročná: oslnění, špatně osvětlené ulice a překážky, které jsou obtížné vidět. Není tedy překvapením, že se kolem 70% všech nehod stane v noci. Proto je jedním z nejdůležitější předpokladů bezpečné jízdy v noci vynikající jasné světlo.

Zadní světla a přední světla; Zdroj: TÜV Süd

Světlo, které předčí Vaše očekávání

Přepnout na NIGHT BREAKER

Bez ohledu na to, zda zvolíte halogenové nebo xenonové světlo, můžete vždy spoléhat na obrovské výhody autožárovek či výbojek NIGHT BREAKER. Zeptejte se ve vašem servisu na vhodné autožárovky pro váš vůz. Rádi Vám pomohou. Autožárovky i výbojky NIGHT BREAKER jsou také k dispozici v praktických krabičkách Duobox, které obsahují dva kusy.

Nejnovější produktové portfolio společnosti OSRAM nabízí autožárovky NIGHT BREAKER pro téměř libovolné vozidlo, takže OSRAM je téměř vždy první volbou - bez ohledu na to, zda potřebujete výměnu halogenové autožárovky nebo xenonové výbojky.

Generace NIGHT BREAKER

Až o 200 % více jasu* na vozovku

NOVÁ GENERACE JE TADY!

* Ve srovnání s požadavky normy EHK R98

Zjistit více