Péče o pneumatiky

OSRAM TYREinflate

Kompresory do garáže i na cestu

Mnoho majitelů vozidel si na ně pravděpodobně vzpomene jen dvakrát ročně: pneumatiky. Výměna z letních na zimní a naopak je pro většinu majitelů vozů samozřejmostí. Co se ale děje mezi tím? Optimální tlak v pneumatikách má pro vaše auto mnoho výhod a může zlepšit bezpečnost silničního provozu. S novou řadou praktických vzduchových kompresorů OSRAM bude údržba vašich pneumatik snadnější než kdy dříve. Udělejte z měření tlaku v pneumatikách rutinu před každou jízdou a hlavně poté, co bylo vaše auto zaparkováno na delší dobu. Příjemný pocit z ideální přípravy vašeho vozu na další cestu bude Vaší odměnou.

Přehled a nákup produktů OSRAM TYREinflate

TYREinflate 200 • TYREinflate 450 • TYREinflate 1000

Kompresory OSRAM

TYREinflate 200

TYREinflate 450

TYREinflate 1000

můžete objednávat na ALZA.czTYREinflate 200 - ALZA.czTYREinflate 450 - ALZA.czTYREinflate 1000 - ALZA.cz
můžete objednávat na AUTOKELLY.czTYREinflate 200 - AUTOKELLY.czTYREinflate 450 - AUTOKELLY.czTYREinflate 1000 - AUTOKELLY.cz
můžete objednávat na AUTOLAMP.czTYREinflate 200 - AUTOLAMP.czTYREinflate 450 - AUTOLAMP.cz
Základní vlastnostiTYREinflate 200TYREinflate 450TYREinflate 1000
DisplejAnalogovýDigitálníVelký digitální
Doba nafukování4,5 min13,5 min12,5 min1
Auto STOP funkceX
Osvětlení displejeXLEDLED
Navíjecí 12V kabel
Obal na skladováníXX
Rukavice & náhradní víčka ventilůXX
OSRAM záruka2 roky22 roky22 roky2
DETAILNÍ VLASTNOSTIOSRAM TYREinflate 200OSRAM TYREinflate 450OSRAM TYREinflate 1000


1 Na základě nafouknutí prázdné pneumatiky 13” na 2.41 BAR
2 Více v záručních podmínkách

Vaše výhody
Pravidelné zjišťování tlaku v pneumatikách pomáhá udržovat kontrolu nad vozidlem na silnici. Optimální tlak v pneumatikách navíc zabraňuje zvýšenému oděru a může proto prodloužit cykly výměny vašich pneumatik. To šetří peníze, protože správný tlak v pneumatikách může také snížit spotřebu paliva. Současně se snižují emise oxidu uhličitého z vozidla. S novým sortimentem TYREinflate od společnosti OSRAM můžete nyní rychle a snadno sami zkontrolovat tlak v pneumatikách a případně jej upravit.

Flexibilní použití
Ať už jste doma, v garáži, na parkovišti u silnice, na dovolené nebo na služební cestě: Přenosné kompresory TYREinflate jsou díky svým kompaktním rozměrům praktické, lehké a snadno skladovatelné. Konečně už nemusíte na čerpacích stanicích řešit jak dofouknout pneumatiky. Ušetřete čas - díky automatickým kompresorům pneumatik OSRAM se každá kontrola tlaku v pneumatikách stane hračkou.

Snadná manipulace
Všechny kompresory TYREinflate mají připojení k autobaterii 12V. To umožňuje pohodlné napájení těchto přenosných kompresorů ze zásuvky zapalovače cigaret ve vozidle. Modely TYREinflate450 a TYREinflate1000 s podsvícenými digitálními displeji pracují velmi rychle a snadno se ovládají díky velkým tlačítkům. Mají také funkci automatického zastavení, která se aktivuje při dosažení požadovaného tlaku v pneumatikách. Tlak v pneumatikách lze uložit pro další kontrolu.

Široké možnosti použití
Samozřejmě můžete použít kompresory OSRAM nejen pro pneumatiky vašich automobilů, ale také například pro pneumatiky motocyklů, přívěsů, na jízdní kola nebo kočárky. Vhodné adaptéry jsou součástí balení a bez problémů zajistí nafouknutí sportovního vybavení, nafukovacích člunů, míčků, nafukovacích matrací, hraček do vody atd.