Přehled a nákup produktu AirZing Mini

Malý a tichý čistič vzduchu – AirZing Mini

  • Může zabít až 99%* všech bakterií a virů
  • Snadné použití s ​​magnetickým držákem a kabelem USB
  • Není třeba měnit filtr, flitr lze čistit jednoduše vodou
  • Tichý provoz, pouze 25 decibelů
AirZing Mini - ALZA.cz AirZing Mini - AUTOKELLY.cz AirZing Mini - AUTOLAMP.cz Více informací v online katalogu
OSRAM AirZing Mini

OSRAM AirZing Mini

OSRAM AirZing Mini

Čistí vzduch, abyste mohli volně dýchat

I v kabině vozu jsou bakterie, viry a alergeny stále přítomny. Pronikají do vozidla, klimatizací se mohou snadněji šířit uvnitř, zejména v malých uzavřených prostorech, jako je kabina. Nákaza mezi cestujícími je tedy pravděpodobnější.

Zejména proto, že se Covid-19 stal globální pandemií, jsou hygienické standardy stále důležitější. Kouření uvnitř automobilu nebo přeprava domácích zvířat mohou být příčinou nepříjemných pachů, což způsobuje, že se vzduch v kabině vozu špatně dýchá.

OSRAM AirZing Mini funkce

Jak funguje AirZing Mini

OSRAM AirZing Mini je velký asi jako jablko. Elegantní černé pouzdro zaručí, že hladce splyne s interiérem vašeho vozidla a bude diskrétním společníkem. Pomocí magnetického adaptéru s klipem lze AirZing Mini snadno připevnit na ventilační lamely ve vozidle. Je napájen přes USB připojení. Při pouhých 25 decibelech pracuje tiše a nepřetržitě nasává vzduch z vozidla. Vzduch prochází filtrem s dioxidem titaničitým, který je ozařován diodami emitujícími UV-A světlo. Při tom dokáže odstranit až 99% * škodlivých virů a bakterií v automobilu a uvolnit vyčištěný ionizovaný vzduch horní částí krytu. Může také odstranit až 90%* formaldehydu, TVOC (těkavých organických sloučenin) a pachů.

Dítě v autosedačce

Pro čistý vzduch v kabině vašeho vozu

Bez ohledu na to, zda své vozidlo používáte pro soukromé nebo obchodní účely - s OSRAM AirZing Mini proaktivně zajišťujete lepší hygienu ve svém voze a snižujete množství virů a bakterií ve vzduchu. Celý vzduch ve vozidle je filtrován a vyčištěn přibližně za 30 minut. AirZing Mini také eliminuje pachy a kouř.

Použití čističe vzduchu se neomezuje pouze na vozidla - protože jej lze použít i samostatně stojící a pro provoz vyžaduje pouze připojení USB, může např. lze použít i na kancelářský stůl.

Instalace OSRAM AirZing Mini

Snadná manipulace

Díky kompaktnímu designu, snadné montáži a ovládání přes USB konektor (součást dodávky) lze AirZing Mini instalovat na různá místa ve vozidle. Jakmile se rozsvítí modrá dioda v horní části zařízení, začne se čistit vzduch. Na rozdíl od čističů vzduchu s HEPA nebo uhlíkovými filtry není třeba filtr s dioxidem titaničitým v AirZing Mini vyměňovat. Je třeba jej pouze pravidelně čistit, opláchnout pod tekoucí vodou a vysušit. To šetří peníze a nepříjemnosti spojené s pořizováním nových filtrů. Po vyčištění filtru s dioxidem titaničitým je čistič vzduchu opět připraven k použití.

Rozsah dodávky AirZing Mini

Jen čistý vzduch

OSRAM AirZing Mini je šikovné zařízení pro čištění vzduchu. Na rozdíl od vonných stromečků nebo podobných osvěžovačů vzduchu nejsou pachy pouze potlačovány, ale okolní vzduch je účinně vyčištěn. Neviditelné bakterie a viry jsou ničeny a ve vozidle se již nešíří systém ventilace. Praktický AirZing Mini tak zajišťuje v autě čistý vzduch - bez stálého větrání a bez ohledu na roční období.

AirZing Mini je dodáván s dvouletou zárukou OSRAM**.

OSRAM AirZing Mini funkce

Jak funguje AirZing Mini

Dítě v autosedačce

Pro čistý vzduch v kabině vašeho vozu

Instalace OSRAM AirZing Mini

Snadná manipulace

Rozsah dodávky AirZing Mini

Jen čistý vzduch

OSRAM AirZing Mini v akci:

* Ověřeno nezávislými laboratorními testy v souladu s GB / T 18801-2015
** Přesné podmínky najdete na našich záručních stránkách

Objevte další produkty a vybavení pro automobily: