Nové autožárovky Night Breaker Laser

Night Breaker Laser
Night Breaker Laser
Zdroj: Osram
13.06.2017 | Obchodní tisk, Obecný tisk

Více světla, větší osvětlená plocha vozovky, delší záruka

S novými autožárovkami Night Breaker Laser a vylepšenými sériemi Ultra Life a Xenarc Ultra Life představuje Osram na letošní sezonu další inovace v oblasti automobilových světelných zdrojů.

Night Breaker Laser
Night Breaker Laser
Zdroj: Osram

Ještě větší svítivost: Night Breaker Laser

Díky kombinaci inovačního designu a moderní technologie má nová autožárovka Night Breaker Laser mimořádně vysokou svítivost. Při její výrobě se používá laserová technologie, která umožňuje přesné tvarování povrstvení baňky. To společně s přesným umístěním hořáku a kvalitní xenonovou náplni zajišťuje maximální světelný výkon. Ve srovnání se standardními halogenovými žárovkami vydává Night Breaker Laser až o 130 procent více světla, které je současně až o 20 procent bělejší. Světelný paprsek, který je až o 40 metrů delší, zajišťuje lepší viditelnost vozovky při jízdě. Jedinečný design nové žárovky je zdůrazněn stříbrným vrchlíkem a označením Night Breaker na baňce autožárovky. Jako všechny výrobky této výkonné série je i Night Breaker Laser k dispozici v maloobchodní síti, ve výrazném tmavě červeném balení, které pomáhá navést zákazníky přesně na autožárovky s maximálním světelným výkonem.

 

Ještě delší životnost: Halogen Ultra Life

Ať už řídíte ve městě nebo na dálnici, ať už jedete na krátkou vzdálenost nebo na dlouhou cestu, můžete ušetřit peníze i cenný čas díky extrémně dlouhé životnosti upravené halogenové žárovky Osram ze série Ultra Life. Po inovacích vydrží žárovky Ultra Life až čtyřikrát déle, než standardní halogenová žárovka. Optimálně tak osvětluje silnici, kilometr po kilometru, až do stovek tisíc. Díky stříbrnému vrchlíku baňky ozdobí tyto žárovky ideálně světlomety s průzračnými skly. K dispozici jsou modely H1, H4, H7 a H11. Série Ultra Life v zeleném balení série Komfort se dodává se zárukou od výrobce v délce čtyř let.

 

300 000 kilometrů s jednou sadou výbojek: Xenarc Ultra Life

Také nová série Xenarc Ultra Life nabízí mimořádnou životnost. Podobně jako halogenové žárovky Ultra Life, i tato nová verze xenonových výbojek vydrží až čtyřikrát déle než standardní xenonové výbojky. Vozidlo je proto schopno ujet do první výměny tohoto zdroje světla až 300 000 kilometrů. To šetří čas, peníze za výměny, snižuje množství odpadu, a tím pádem podporuje péči o životní prostředí. Technologie Xenarc Ultra Life je nyní poprvé k dispozici i pro xenonové výbojky typu D1S, D2S, D3S a D4S, které se prodávají s jedinečnou zárukou firmy Osram v délce deset let.

 

Zákazník si může prodlouženou záruku na autožárovky a výbojky Halogen Ultra Life a Xenarc Ultra Life aktivovat online na adrese www.osram.com/am-guarantee.

Obrazová galerie

Night Breaker Laser
Zdroj: Osram
Night Breaker Laser
Zdroj: Osram
Night Breaker Laser
Zdroj: Osram

O SPOLEČNOSTI OSRAM

Společnost OSRAM se sídlem v Mnichově je předním výrobcem světelných zdrojů a svítidel na světě a její historie se započala již před více než 100 lety. Portfolio zahrnuje high-tech aplikace založené na technologii polovodičů, jako je infračervené nebo laserové osvětlení, inteligentní a propojená osvětlovací řešení v budovách a městech. Společnost OSRAM měla na konci fiskálního roku 2015 (30. září) celosvětově 33 000 zaměstnanců a v daném fiskálním roce vygenerovala obrat téměř 5,6 miliard eur. Společnost je registrována na burzách ve Frankfurtu a v Mnichově (ISIN: DE000LED4000; WKN: LED 400; trading symbol: OSR). Další informace jsou k dispozici na www.osram.com.

Kontaktní osoby pro média

Ing. Ellen Benešová

ebenesova@osram.czT: +420 272 118 873
F: +420 272 118 851

Kanály RSS společnosti OSRAM
pro tisk

LED Floater Headline